Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne okom a gyanakvásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne okom a gyanakvásra?

Figyelt kérdés

Lehet csak én spirázom túl, de hátha vannak erre másoknak tapasztalatai.

Leginkább telefonon tartjuk a kapcsolatot vagy írásban. Dolgozunk, de tudjuk mikor elérhető a másik. A munkaideje alatt sosem tud telefonnál lenni mivel olyan a munkaköre, viszont mostanság azt látom hogy folyton aktív ezalatt is. Aktív akkor is amikor azt irja most alszik, vagy nincs telefonnál. Nekem nem válaszol ilyenkor.

Tudom, nagyon gyerekes hogy ezeket nézem, csak nem egyszer tűnt fel hogy szinte mindig aktív, ha keresem vagy ha azt mondja nincs elérhető állapotban.

Ez az elmúlt 2 hét óta van, azelőtt nem volt ez. A munkaköre sem változott ahova tilos mobilt bevinni.



2022. júl. 23. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen elég gyanús hogy hülye vagy
2022. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem a messenger egyik bug-ja. Nekem is nagyon sokszor van, hogy tudom, hogy valaki alszik, de aktívnak mutatja. Vagy ráírok valakire aki aktívnak van írva és abban a pillanatban hogy elküldtem az üzenetet vált az aktív felirat egy "3 órája volt elérhető"-re.
2022. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés. Miért nem kommunikálod ezt le vele? Nyilván ő tud erre választ adni. Van, hogy a messenger akkor is online állapotot mutat, amikor valaki a kezébe veszi a telefonját, vagy ha mástól kap üzenetet és kiblokkolja valaki a telefont csak annyira, hogy megnézze.
2022. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem messengeren kommunikalunk.

Igen lehet hogy én vagyok túl hülye, nem tudom hogy kérdezhetnék rá erre mégis.

2022. júl. 23. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Hol kommunikáltok?
2022. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is gyanús lenne
2022. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Saját magát buktatta le.

Véletlenül nekem küldte el a cukiskodó üzenetet egy idegen megnevezéssel. Nem tagadta, de nem is mutatott semmi megbánást.

Tényleg én vagyok egy idióta hogy egyátalán leálltam vele...

2022. júl. 23. 22:58
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Legalabb tanulopenz volt…
2022. júl. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már megint még mindig csak ILYENEKKEL??? ☹️☹️☹️
2022. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!