Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen ad okot valami gyanakvás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ad okot valami gyanakvásra, vagy tényleg szimplán félvállról veszi a dolgokat?

Figyelt kérdés
Mostanában a párom nagyon furcsán viselkedik, bár lehet én gondolkodom rosszul... Folyamatosan elfeledkezik arról, h megígérte, h jelentkezik (pedig a munkája mellett megengedheti, h 5 percre leálljon), elfeledkezik arról, h azt ígéri , h X időre hazaér, de nem érkezik meg, hanem másfél órával később, de nem is hív, h késni fog... Folyamatosan mobilján pötyög, amit sosem szokott... Adhat okot a gyanakvásra, h más nő van a dologban? Ma cégbuli van, egész eddig azt beszélte, h a város X éttermében lesz a buli. Írt, h minden rendben, megkezdődött a partyzás, küldött képeket, amikről felismertem, h ez nem az a hely amit mondott. Meg is kérdeztem, h ez nem máshol van?! Erre ő: Jaj, de igen! Képzeld, nem ott lett ahol én gondoltam, hanem teljesen máshol. Tegyem hozzá, h ezt a bulit már 1 hónapja tudták, h lesz. 1 hónapig senki ne említette volna a helyszínt? Gyorsan el is kezdte terelni a témát, h mennyien elmentek a buliba... Mik ezek a "feledékenységek"? Vagy csak már én vagyok paranoiás???
2016. nov. 4. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát elég furcsa.....

De mások azt fogják irni h paranoias vagy.

2016. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom magamról... h paranoia... De aztán lehet, h még sem.. Nem tudom. Tanácstalan vagyok. Nem is tudom ezt mivel összekötni, h miért hallgatott arról, h hol is lesznek. Nem vagyok az a fajta, de tartott attól, h esetleg én is odamennék?! És nem akarta, h valamit meglássak?! Már ilyen szappanopera sztorik jutottak eszembe kétségbeesésemben :D
2016. nov. 4. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez azért több mint gyanús, nem te vagy paranoiás.

Jó lenne leülni vele megbeszélni a dolgokat. Egyébként ismered a kollégáit? Valakitől ki tudod deríteni, hogy egyáltalán a céges bulin van-e, vagy ő épp máshol és mással múlatja az időt.

Esetleg egy-egy alkalommal meglepheted a munkahelye előtt, vagy hasonlók.

Arra mit mond, kivel cseveg ilyen lelkesen? Nem kérdeztél még rá?


Nagyon gyanús, hogy egy kolléganővel keveredett össze, azét nem hív fel téged munka közben.

2016. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mondom, h nincs, mert van ott munka elég... De ha megígéri , h reggel munkába menet felhív, nem hív. Vagy, h ebédközben felhív, nem szokott. Ma mikor (meglepően) hívott, h mennek a buliba (igen, akkor sem mondta, h képzeld drágám, nem oda ahova eddig gondoltam..), akkor a háttérben magassarkú kopogást hallottam. A főnöke nő, de olyan csúnya, h az hihetetlne ráadásul középkorhoz közelít... 1 kolléganőjét tudok, h beszélgettek jobban, h merre lakik ,meg h miért ide jött dolgozni, h szabadidejébe kutyamenhelyekre jár segíteni. Nekem minden vágyam egy mopsz és másnap tőle kérdezte meg, h a menhelyen nincs-e mopsz kutya, miközben ő anno azt mondta, h ő menhelyről nem szívesen hozna fajtiszta kutyát, mert nem biztosak ott a megfelelő körülmények. Most meg tőle kérdezte, h van-e a menhelyen mopsz...

Küldött olyan képeket amin látszódtak a kollégái, de így jobban nem ismerek senkit , 1-et jobban hallásból...

2016. nov. 4. 19:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Egész héten nem találkozunk mivel én egyetemre járok ,csütörtökön járok haza. Azt mondta, h 7- fél8 körül eljön a buliból mert velem akar lenni... Nem akarok én sem hisztisnek tűnni, de most akkor aggódjak ha mondjuk 8-ra még nem érkezik meg? :/ Nem tudom, nem akarok idiótának tűnni...
2016. nov. 4. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Írj rá/hívd fel, hogy odamész elé, ha vége a bulinak, együtt hazamentek, addig is együtt vagytok. Kíváncsi leszek, mit fog szólni.

Ha nagyon nem akarja, hogy odamenj, az elég gáz. Akkor gondolom nem céges buli van ott.

2016. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
negyed 8-kor irta h meg csapatos jatek van de siet... Sajnos nincs sajat kocsim es az ocsem elvitte az autonkat :( nem tudok odamenni...
2016. nov. 4. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:

nem szoktam az ilyenekből ügyet csinálni, de ez már nekem is gyanús, h hazudik, mint a vízfolyás

főleg, hogy előtte nem volt ilyen

jó ötlet,menj oda a buli végére és menjetek együtt haza

2016. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!