Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ok a gyanakvásra? Kívülről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ok a gyanakvásra? Kívülről minek látszik ez?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok. Sok komoly kapcsolatom volt, mindegyikben tanultam valamit ezért is tűnik ez nekem gyanúsnak :

1 hónapos friss kapcsolatom van, egy nálam 7 évvel fiatalabb lánnyal . Nem volt köztünk semmi még, nem is akarom elsietni . Ma náluk aludtam (szüleivel él) amikor történt ez az eset . Hívta a kollégája , én pedig levittem neki a telefont . Mire odaértem a kollégája le rakta a telefont , és akkor lattam meg egy üzenetet amiben ez állt :,, jo volt veled a hétvége ...... kosz ... " mivel velem volt egész hétvégén így minden bizonnyal egy srác irt neki , akivel megbeszélték a találkozót de nem ment el (Vagy nemtudom... ) . Mindenesetre rákérdeztem , mire azt a valaszt kaptam, hogy megbeszélték, higy többen elmennek egy buliba, csak a párom nem ment el . Nekem ez azert gyanús mert nem ilyen üzenetet kapott .. a ,, veled " az nem egy társaság , es a hétvége nem egy buli . Azt mondta egy fiú ismerőse küldte neki ezt . Aztán este érdekes mód a telefonját berakta a párnája alá , majd reggel ahogy elővette lattam, hogy a srác üzent neki egy két dolgot még. Amíg aludtam biztos irt neki, ( vagy ismét csak nem tudom ).


Kinottem ezekből a féltékenységi rohamokból, nyomozásokból, stb.. nem is akartam nagy dobra verni . Nem a féltékenység hanem inkabb az a tudat zavar , higy hülyének nèz . Mindenesetre meg akarom ezt vele beszélni, de nem akarom , hogy hisztisnek tűnjek, úgyhogy nem tudom hogyan mondjam el,hogy zavar .

Szerintetek mi lehet ez ? Vagy ti mit gondoltok ? Koszonom !


2017. febr. 13. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyibol meg nem gyanakodnek, az uzenet megfogalmazasa szerintem siman utalhat a bulira is, mondjuk a srac lehet akar tole valamit, sot majdnem biztos, kulonben nem sertodott volna be, ha lemondja a bulit miattad. Egy sima haver ezt megerti. A lanynak ettol meg nem feltetlenul van mit rejtegetnie, de kerdezz ra nyugodtan, egy vadaskodasmentes, normalis beszelgetes a dologrol engem pl nem zavarna.

A telefonomat meg en is a parnam ala rakom es nekem is szoktak mar reggel irogatni, akkor is ha en nem irok este.

2017. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod ! Azon én is gondolkodtam , hogy neki végülis nincs mit takargatni, hisz végülis lemondta a találkozót .. csak az zavar, hogy hülyének erzem magam .
2017. febr. 13. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hulyenek vagy nezve! Mit varsz egy honap utan, es amugy is minden no ezt csinalja, hogy dugdossa a telefonjat, meg hazudozik ossze-vissza, csak arra nem gondol, hogy a hazugsagot nem lehet orokke titkolni.
2017. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

3-as nem minden nő csinálja ezt,ne általánosíts...

Ennyi erővel minden férfi mocskos,di.nó,aki megcsalja asz asszonyt!

2017. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem a megcsalasrol van szo, hanem a hazudozasrol... 4-es irtam nekem pm-et
2017. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem gyanakodnék, hanem otthagynám a csajt.
2017. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek . Holnap a Valentin-nap miatt nem de utána való nap mindenkep rakerdezek ki ez a srac
2017. febr. 13. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!