Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre több embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre több embert szeretni?

Figyelt kérdés
Több szeretőm van, számot nem írnék ki de 2-nél is több. Mindegyikben mást szeretek, és a szex mindegyikkel máshogy jó, egyszerűen mindet kívánom. Nem mondanék le egyikről sem.
2022. júl. 23. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Persze hogy lehet.
2022. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Ezek csak pótlékok.

Ha valakiben minden meg lenne egyszerre, az lenne az igazi. Dehát neked olyan nem jut.

2022. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Igen, nagyon is.
2022. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Biztos lehet, de nem normális dolog és valószínű nem is igaz szerelemmel szereted őket, inkább csak vonzódás
2022. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én voltam már úgy, hogy kettő fiú felé éreztem valamit, ami által nem tudtam közülük választani. Azt hittem mindkettőt szeretem, de az egyikhez csak vonzódtam inkább vagy nem tudom
2022. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Persze. Szeretem apát szeretem anyát és szeretem a testvéreimet is.


A szerelem más, azt csak egy ember iránt érezheted egy időben. (Ez benne van az én szerelem-definíciómban)

2022. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, de szerintem te egyikük iránt sem szerelmet érzel.
2022. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!