Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket szeretem? Vagy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket szeretem? Vagy lehet egyszerre két embert szeretni?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt szerettem egy pasit de aztán párkapcsolat nem lett köztünk. Akkor évekig nem foglalkoztatott, közben tetszett más is de az se fordult komolyra, de olyan időszak is volt, hogy épp senki nem tetszett. Ezután ismertem meg a jelenlegi párom, nem volt egyszerű összejönni vele de már most 2 éve vagyok vele, előtte randiztunk szóval kialakult. Szeretem és olyan pasi, aki illik hozzám sok mindenben, örülök, hogy van nekem, hiányzik ha nem látom. Viszont egy ideje meg megint eszembe jut a régi pasi (aki tényleg a legelső volt, hogy tetszett de nem lett semmi köztünk). Más pasik is tetszettek, mégse jutnak annyira eszembe, mint ő. Ezzel a bizonyos sráccal kapcsolatban van bennem egy kicsi sajnálat, hogy nem lett köztünk semmi, a többivel kapcsolatban pedig nincs ilyen érzésem, sőt, örülök hogy azokkal nem jöttem össze a párom előtt.

Most melyiket szeretem, a párom vagy a régit vagy mindkettőt?

Amikor a párommal vagyok, nem igazán gondolok a régi pasira, inkább mikor egyedül vagyok. Vagy ha eszembe juttatja valami.


2019. jún. 24. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Többet is lehet. 😞
2019. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Olvastam olyat, hogy ha szeretem az elsőt, nem szeretek bele a másodikba. Most mondhatnám, hogy az elsőt nem szerethettem, mert most van más helyette. Ugyanez fordítva: ha szeretném a mostanit, nem gondolkodnék néha a régin.

Mikor már a régivel nem voltam kapcsolatban, mármint nem beszéltünk már, akkor is írtam neki, mert próbáltam megint kapcsolatba kerülni vele de nem sikerült, mindegy miért. Szóval bennem ez lezáratlan is maradt. Arra gondoltam, talán arról van szó, hogy a régi srácot még szereti a szívem de az eszem irányította a dolgot, mert láttam, hogy esélytelennek tűnik.


De ha meg a régit szeretném, akkor egyáltalán nem hiányozna a jelenlegi párom mikor nincs velem például. Vagy nem? Meg akkor nem akarnék vele közös programokat. Meg nem várnám, hogy mikor ír.


Ez nekem elég ellentmondásos. Vagy a régire azért emlékszek ennyire, akkor is ha nem jöttünk össze, mert az első pasi volt életemben, aki tetszett?

2019. jún. 24. 10:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt sose felejti el azember :(
2019. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És hol van a határ aközött, hogy csak nem felejtettem el vagy szeretem is? Mi az, ami belefér egy ilyen plátói szerelembe vagy régi érzelembe, és mi az, ami nem?
2019. jún. 24. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szexelni is tudnál akár vele, az gáz. Ha csak jó érzés, ha rágondolsz, az plátói.
2019. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ez hova tartozik: nem csalnám meg vele a párom, ha lehetőség lenne rá, akkor sem meg nem hagynám el miatta a párom ha például találkoznék vele és össze akarna velem jönni de lenne bennem egy kis sajnálat? Szóval nem is akarnám elhagyni miatta a párom de sajnálnám azért, hogy nem jöhetek vele össze.
2019. jún. 24. 11:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nem akkora gond. A gond az lenne, hogy ha találkoznál vele, simán a nyakábaugranál, hogy “ te vagy életem szerelme”.
2019. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Poliamoriáról hallottál?
2019. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
11:57: nem de utána néztem. Bár én nem vagyok kapcsolatban a másik pasival, nem is beszélek vele, csak a párommal.
2019. jún. 24. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!