Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne valakit utolérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne valakit utolérni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nemrég megismertem a neten egy lányt, és nagyon jól kijöttünk, konkrétan oda meg vissza volt értem. Találkozni még nem találkoztunk, de már közel egy hónapja beszélgetünk, viszont egyik napról a másikra, mindenféle ok nélkül letiltott. Másnap este levette a tiltást, ismerősnek is jelölt, én elfogadtam, és ma próbáltam neki írni, de megint törölt az ismerősök közül, ezúttal nem tiltott.

Mivel ennyit azért már tudok róla, ő nem ilyen típus, megmondja ha nem szeretné folytatni a dolgot, de a beszélgetésünk alapján nem úgy álltunk, mint akinek ez megfordul egyáltalán a fejében.

Szóval innen gondolom azt, hogy ezt az egészet nem ő csinálja, és szeretném valahogy utolérni. Ugyan visszavette mindenhonnan a tiltást, de írtam neki instán, illetve egy másik profilról is, de tiltás lett a vége akkor.

Valahogy szeretném elérni, beszélni vele, de sajnos a telefonszámát nem tudom, és már kifogytam az ötletek közül. Mit csináljak, hogy próbáljam meg elérni?



2022. júl. 24. 10:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem érdekled. Van valakije, vagy egy kiszemeltje és ha úgy tűnik neki hogy össze jön neki, akkor téged tilt és nem érdekled. De ha nem jön össze neki akkor vagy te talonban, akit akkor felold a tiltás alól és elővesz. Érted már? Nem nagy tudomány kell ehhez, hogy megértse az ember. Talon vagy nála. Szórakozik
2022. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

De akkor miért van az, hogy...?


Jön a következő komment mindjárt a kérdezőtől.

2022. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már elment
2022. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#12 nem jön...


én csak szeretném valahogy elérni őt, persze lehet csak naiv vagyok, és igaza van itt az embereknek, csak szórakozik, de nem így ismertem meg akkor sem, majd lesz valahogy 🤷🏼‍♂️

2022. júl. 24. 13:11
 15/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ember, nem naiv vagy, hanem hülye.


Lekoptattak. Viseld emelt fővel, lépj tovàbb.

Viselkedésed kezd betegessé vàlni, szóval erősen javaslom, hogy kapjàl magadhoz.

2022. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!