Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha 26 évesen 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha 26 évesen 14 éves barátnőm van?

Figyelt kérdés
Nagyszüleink ilyen korkülönbségekkel házasodtak, 14-15-16 évesen akár 25-29 éves férfiakkal is és nem lett lelki bajuk, boldogan éltek, én tényleg nem értem akkor, hogy ez miért olyan nagy baj az emberek számára. Szerintem +10 év teljesen reális már tinikorban is. Jó persze lehet mondani, hogy akkor egy 13 évessel is összejönnék-e, hát ha érett testű lenne és legális lenne, akkor igen. Miért kéne korhatárokat húznunk? Ha valakiben kialakultak a másodlagos nemi jellegek, akkor ez tökre normális, jó persze szexuálisan is legyen érett. Kutatások vannak arról, hogy ez normális, nem betegség, a pedofíliát én is elítélem egyébként. De a 14 éves már nem kislány, ha meg igen azon látszik, érződik. A barátnőm viszont teljesen érett, van melle, szexre vágyik, a korosztályával nem jön ki, idősebbek kellenek neki, akkor? Szerintem az ilyen fiatal lányokat nekünk huszonéveseknek találta ki a természet, hogy gyönyörködhessünk szép, fiatal testükben és ezt a gyönyört senki nem veheti el tőlünk, nem tudom miért fáj másoknak a másik boldogsága.

2022. júl. 24. 22:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/128 anonim ***** válasza:
95%

"Rengeteg korombeli jár ilyen korú lányokkal"


Kisebbségiek vagytok?

2022. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/128 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy sok ember csinalja, továbbra sem normális.

Szerencsére én egyetlen ilyen parrol sem tudok.

A szeretet hiány egy komoly probléma, de nem a szeretet tényleges hiánya okozza elsősorban. Érdemes lenne pszichológust keresni.

14 évesen kislány, akar tetszik, akar nem. Neki egy vele egykorú fiú való, neked meg egy felnőtt no. Bár mondom meg egyszer, szellemileg hasonló szinten vagytok valószínűleg, különben az intellektuális és az érettség szint neki különbségek kiutkoznenek. Feltételezve, ha tényleg csak nem dugogatod, hanem két menet között azért beszélgettek is pár percet.

Nekem aztán nem faj, hogy boldogok vagytok, bár ezt nagyon erősen kétlem, ez a kapcsolat már alapból egy beteges ragaszkodásra épül, amit a szeretet hiány okoz, szóval nem valódi érzelmek állnak mögötte.

Én boldog vagyok a velem egykorú párommal.

De meg csak nem is a korkülönbség lenne a gond. Ha ő lenne 26 te meg negyven, az okes. Mert addigra már felnő és éreztem egyedül is képes gondolkodni, cselekedni.

Akkor sem all meg ez fenn nála, ha elkezdett nőni a melle.



24N

2022. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/128 anonim ***** válasza:
97%
Akarhogy romantizalod, a teny az teny marad. Felnőtt férfi vagy, aki egy fiatalkorútol remél felnőtt viszonyt. Értem én, hogy nagyon szeretnéd, hogy ez oké legyen es ne legyen vele semmi baj, de nem oké. Pont azért, amiért nem valaszolsz azokra a kerdésekre sem, amelyek azt firtatják, hogy ha ennyire jonak gondolod ezt az egeszet, felvallalod-e teljesen, mindenki előtt. Nyilván nem. Tehát te is tudod, hogy nincs rendben. Egy dolog a "jog", ahogy te emlegeted, más dolog az erkölcs. Egy 14 eves kislanyt azért olyan könnyű elcsábitani, mert nincs összehasonlítasi alapja. Nem tudja még, hogy mi a szerelem, parkapcsolat, abban milyen szerepek vannak. Te most a megmentő vagy, a saját szemedben is. Kihasznalod, hogy te vagy neki az első es egyetlen, es le is írod, hogy ha ennek a kapcsolatnak vege, jöhet a következő kislány. Predátoroknak hivják az ilyeneket.
2022. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/128 anonim ***** válasza:
91%
Már mindenki leírta előttem amivel én magam is egyetértek. Annyit talán hozzátennék, hogy velem is megtörtént hasonló eset. 15 éves koromban nagyon bele voltam esve egy nálam 7 évvel idősebb fiúba,aki elhitette velem, hogy ő is 'szerelmes belém'. Bár szerencsére a szexre soha nem került sor, hiába vágytam rá 15 éves létemre. Csak kicsit segítek hogy mi játszódik le ilyenkor egy lány fejében..Végre volt valaki aki figyelt rám, aki 'törődött' velem, különlegesnek éreztem magamat, hogy milyen érett lehetek hogy egy idősebb pasi meglátott bennem valamit. Visszagondolva pont fordítva van, milyen gáz lehet az a pali aki egy 15 évesben lát meg valamit...Menőnek vagánynak tartottam, mert bár volt egy korombeli fiú aki udvarolt de őt még kicsit sem érdekelte a szex téma.. így az idősebb fickót sokkal inkább hozzám valónak tartottam mert őt már igen. Sokat beszélgettünk így nálunk inkább lelki részre is kiment a dolog. Aztán pár évvel később újra elkezdtünk beszélgetni,és ekkor tűnt fel, hogy milyen gyerekes a viselkedése, konkrétan agyf.szt kaptam tőle. (igazából ugyanolyan volt mint amikor elsőnek megismertem, csak akkor elvakított a szerelem) Már nem is tartom vele a kapcsolatot régóta. Remélem hogy troll kérdés, mert még provokálod is a válaszolókat, aki valóban ilyen beteg, nem hiszem, hogy ennyire reklámozza.
2022. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/128 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy kétélű penge, lehet te valami komolyat akarnál, ő meg 16 évesen talál másik faszt.
2022. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/128 anonim ***** válasza:
97%

94es, velem is így volt, csak én már 17 voltam, ő meg 27!


Pont ugyanez játszódott le a fejemben és pont ugyanúgy afszt kaptam tőle később, de nekem is beletelt pár évbe, mire megközelítettem a korát, akkor esett le a dolog, milyen kicsik is a tizenévesek, és én is milyen kis naiv gyerek voltam, bár ez nem látszott rajtam.


Azért más, amit korábban is mondtam, hogy a tinik mentsége a hülyeségre, hogy még tinik, most kezdték az életet, te viszont már 10+ évvel többet éltél, nincs mentséged a hülyeségre és a felelőtlenségre, mert tönkretenni egy gyereket, aki nem képes magáról döntést hozni, az igenis bűn, akkor is, ha itt nem büntetik. És mondom, a jog az erkölcs legalja, aki valamire is tartja magát, szigorúbb szabályokat hoz, mint a minimum.


Nekem van gyerekem, ha azt adnám, amire vágyik, már elcsapta volna autó, emésztési problémái lennének és nem fejlődne, mert nem alszik eleget, és tönkremenne lelkileg a korhatáros tartalmak miatt, amiket szívesen megnézni. A 14 éves is ilyen, nem szabad azt kapnia, amire vágyik, ez a jó felnőtt ismérve! Amúgy észrevetted a saját beteg gondolatod, amikor azt írtad, hogy megadod neki, amit a szülei nem, az MINDENT elárul a kapcsolatotokról! Tudod te is, hogy mennyire nem normális és tönkreteszi a 14 évest, de csak csinálod, mert te élvezed. És ki nem szrja le, hogy te nyalod, vagy ő szp, amilyen világ van, már az is kielégülés embereknek, ha a lábát simogatják valakinek. Ezzel te rengeteget nyersz, ő meg rengeteget veszít, tönkreteszed a saját élvezetedért. Nem dönthet arról, mi jó neki, mit akar, mert nem képes rá. ÉS lehet, hogy nem nyúltál hozzá sehogy 14 éves koráig, de MIÓTA ISMERED?? Mikor kezdted behálózni?

2022. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/128 anonim ***** válasza:
97%
Nőként mondom hogy egy 14 éves tinilánynál kevesebb ostobább lény van a világon, ami életkori sajátosság, jobb esetben kinövi, rosszabb esetben megmarad a te szinteden majd 30 évesen is.
2022. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/128 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem szerelem, én ezt inkább vonzódásnak nevezném a részedről, a kislány részéről pedig kötödésnek. Ha jól értelmezem a gyereknek nem jó a kapcsolata a szüleivel, és barátai sincsenek. Nem elég, hogy magányos szegény gyerek, de normális neveltetést sem kapott. A kislány több oldalról is sérült sajnos, nem csoda, hogy ennyire kötődik ahhoz, aki (latszólag) jó hozzá. Valószínűleg megfelelési kényszeres is, talán apakomplexusa is van, viszont ezeket összemossa a szerelemmel. Egy tiniben nagyon sok lehet az érzelem, nem feltétlenül tudja őket értelmezni, helyén kezelni, főleg hogy eleve sérült. Nálad viszont szerintem súlyos önbizalomhiány állhat a háttérben és azt is gyanítom, hogy valami csalódás is érhetett lányokkal kapcsolatban, amikor fiatal voltál, pl. visszautasítottak és ezt nem tudtad normálisan feldolgozni magadban, ami miatt kialakult benned ez a már beteges szintű vonzódásod, kötödésed a fiatal lányokhoz. Az ilyesfajta kötödés egy fiatal kislány és egy egészséges lelkületű felnőtt között NEM normális, itt pszichés problémák állnak, ezt be kell látnod. Hogy mi a különbség aközött ha veled jár meg aközött, ha egy korabelivel? A különbség az, hogy míg egy korabeli 14-16 éves fiútól teljesen normális és egészséges, hogy korabeli lányokkal ismerkedik, addig egy felnőttől ez nem normális, tapasztalatától független. Egy tininek a kortársaira van alapvetően szüksége, normális esetben rájuk vágyik, viszont ha nem kapja meg tőlük a szeretetet, akkor hajlamos lesz idősebbek iránt érdeklődni nem csak vonzalmi téren, hanem mindenhogy és ha megkapja, na onnantól folyamatosan csak sérülni fog, mert egy kamasz ilyen, formálható, könnyen sérül. Legjobb esetben, amint idősebb lesz észreveszi, hogy valami nem jó, legrosszabb esetben soha nem veszi észre és ez örökre ki fog hatni az életére. HA valóban szereted, ahogy azt állítod, akkor NE vedd el tőle a gyógyulás lehetőségét! De rajtad is látszik, hogy valójában téged is zavar, hogy az emberek nem fogadnak el. Gondolkozz el azon, hogy ez vajon így jó neked?
2022. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/128 anonim ***** válasza:
93%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..


Ez a kérdés baromi hasonló a jelenlegihez. Az 52-es válasz amiben a 14 éves lány egy 37 évessel került össze elég bicskanyitogató.

2022. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/128 anonim ***** válasza:
89%
"Rengeteg korombeli jár ilyen korú lányokkal"" Csak a romáknál divat ez, úgyhogy tuti nem idén barnult a kérdező.
2022. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!