Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha 26 évesen 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha 26 évesen 14 éves barátnőm van?

Figyelt kérdés
Nagyszüleink ilyen korkülönbségekkel házasodtak, 14-15-16 évesen akár 25-29 éves férfiakkal is és nem lett lelki bajuk, boldogan éltek, én tényleg nem értem akkor, hogy ez miért olyan nagy baj az emberek számára. Szerintem +10 év teljesen reális már tinikorban is. Jó persze lehet mondani, hogy akkor egy 13 évessel is összejönnék-e, hát ha érett testű lenne és legális lenne, akkor igen. Miért kéne korhatárokat húznunk? Ha valakiben kialakultak a másodlagos nemi jellegek, akkor ez tökre normális, jó persze szexuálisan is legyen érett. Kutatások vannak arról, hogy ez normális, nem betegség, a pedofíliát én is elítélem egyébként. De a 14 éves már nem kislány, ha meg igen azon látszik, érződik. A barátnőm viszont teljesen érett, van melle, szexre vágyik, a korosztályával nem jön ki, idősebbek kellenek neki, akkor? Szerintem az ilyen fiatal lányokat nekünk huszonéveseknek találta ki a természet, hogy gyönyörködhessünk szép, fiatal testükben és ezt a gyönyört senki nem veheti el tőlünk, nem tudom miért fáj másoknak a másik boldogsága.

2022. júl. 24. 22:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/128 anonim ***** válasza:
88%
Pedofiloknak úgysem lehet elmagyarázni, miért rossz és gusztustalan, amit csinálnak:)
2022. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/128 anonim ***** válasza:
97%

"Szerintem az ilyen fiatal lányokat nekünk huszonéveseknek találta ki a természet"

Igen b.zd meg, mi másért találnának ki a gyerekeket, ha nen felnőtt férfiaknakXDD

2022. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/128 anonim ***** válasza:
87%
Talán mert ha az apja megtudja, akkor bilincsben visznek el, aztán majd az előzetesben adnak neked gyönyöröket, ott úgyis szeretik a fiatalkorúakat megrontókat.
2022. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/128 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg nem fogod fel? Akkor nem csak perverz vagy, de hülye is.
2022. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/128 anonim ***** válasza:
96%
És de, a 14 éves kislány . egy általános iskolás gyerek. De ugye a korcs fajtád arra gerjed ha egy kislány tehetetlen ellene.
2022. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/128 anonim ***** válasza:
12%
A középkorban sok király volt pedofil egészen 18 század végéig.
2022. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/128 A kérdező kommentje:
Meg hiába jönnek itt, hogy hát biztos nem volt még nőm meg, hogy a barátnőm szeretethiányos. És ha igen? Attól még nem lesz kevésbé normális ha egy korombeli vonzónak találja a fiatal lányokat, jó-jó kihasználni nem kell senkit, az nagyon gáz, de ha 2 magányos ember egymásba szeret, akkor nem értem a problémát. A kor csak egy szám, sok esetben lehet, hogy nem, de sok esetben meg igen. Én 26 évesen nem érzem még magam felnőttnek, ő meg 14 évesen már érettebb, felnőtteket megszégyenítő módon bánik az emberekkel pl.
2022. júl. 24. 23:13
 8/128 anonim ***** válasza:
95%
Akkor elmagyarázom: normális ember olyan társat keres aki agyban is partner neki. Nem kislányokra vadászik. Ha neked szellemileg partner egy általános iskolás, akkor nyilván fogyatékos vagy. Ha nem partner szellemileg, akkor csak egy szemét vagy, aki kihasznál egy buta, naiv gyereket. Gondolom a korodbeliek átlátnak rajtad, tudják hogy milyen selejtes vagy, azért hajtasz gyerekekre.
2022. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/128 A kérdező kommentje:
De ha érett és szeretem nem értem tényleg hol a probléma, a pedofil amúgy is a fejletlen gyerekeket szereti és azt én is elítélem, mert ott a gyerek sokat sérül. De itt egy 14 éves fejlett, szexuálisan érett lányról van szó.
2022. júl. 24. 23:18
 10/128 anonim ***** válasza:
96%

Age is just a number

Jail ist just a place

2022. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!