Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Tramadol nevű fájdalomcsilla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tramadol nevű fájdalomcsillapítótól lehet e a férjemnek szexuális zavara?

Figyelt kérdés
Mielőtt felírták volna neki ezt a fájdalomcsillapítót, egy nap simán együtt tudtunk lenni háromszor is, de mostanában hiába kívánja a másodikat, nem tud vagy csak nagyon nehezen tud elmenni. Az ondó mennyisége is lecsökkent. Állandó gerincfájdalomra kapta a gyógyszert. Próbál csak nagyon szükséges esetben bevenni belőle, mert már volt hallucinációja is tőle.

2022. júl. 25. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon nagyon erős fájdalomcsillapító, tulajdonképpen egy legyengített heroin. A narkósok ezt szokták tolni mikor nem jutnak cucchoz. Én szedtem egy kis ideig nagyon komoly fájdalomra műtét után, de napi 16 órát aludtam tőle és ébren se voltam normális. Szerintem hagyja abba mert rá fog szokni és nem fog tudni lejönni róla, ugyan úgy mint egy rendes drogról. Keressen valami más fájdalomcsillapítót, ne ópioidot mert tönkre fogja tenni teljesen.
2022. júl. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugye a fájdalomcsillapítók az agy ideg kapcsolatot offolják, tehát benne van, ha pedig van egy kis izomlazító hatása, akkor meg ilyen téren okozhat gondokat.
2022. júl. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!