Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A következő problémával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A következő problémával kapcsolatban szeretnék Tőletek tanácsot kérni. A párommal másfél éve vagyunk együtt. Sajnos elég sokat vitázunk az ő hisztiségéből adódóan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legutóbb azon, hogy nagyon szerette volna ha felvenném az egyik ruhámat az utcára amit nyaralásra vettem (nagyon rikító, kivágott pink ruha, melltartó sem kell alá). A kedvéért én fel is vettem, de ahogy kiértünk az utcára nagyon kényelmetlenül éreztem magam.

Ő el szeretett volna menni cukrászdába is, de mondtam neki, hogy előtte haza szeretnék menni átöltözni. (Hozzáteszem a boltok, cuki ahol lakunk nem távolság egymástól).

Már az úton elkezdett civakodni, hogy

“Nem megyek sehova utána”, stb.

Ahogy felértünk a lakásba, elkezdett “bazdmeg, bezzeg én mindig nézem azt, hogy neked jó legyen, anyád hoz/apádhoz megyek.”

Egy későbbi vita után már picsa is voltam, előtte meg jó volt a lyukas ruha is.

Na de a lényeg, ezt elmesélték a nővérének akivel jóban voltam (legalább is én azt hittem).

A csaj azt mondta, mennyire gyerekes az öccse meg minden. Szintén egy ezutáni eset után ki keltem magamból és oda mondtam neki, hogy:

A nővéred szerint is tök gyerekes vagy, hogy egy ruha miatt belémszállsz.

Ők összevesztek, a pasim teljesen megsértődött a nővérére.

Egy pár nap elteltével belenéztem a pasim telójába (lehet nem kellett volna) és a pasim úgy adta elő neki, hogy én vagyok mindenért a hibás. Erre a csaj, hogy én mekkora színész vagyok és hogy elő tudom magam adni.

Nyilván én ezt szarul éltem meg, mert a csaj előtte a pasimra mondta, hogy gyerekes, mondván az én oldalamra állt. 😃

Úgy békültek ki, hogy engem szapultak oda vissza…

A csajjal azóta nem is vagyok hajlandó beszélni, mert elég szar ez így.

Ti mit tennétek?


2022. júl. 26. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A párod önző, gyerekes, tiszteletlen, sunyi, hazug. És elárul téged a hátad mögött. Ha csak úgy járogatsz valakivel, felőlem tedd, de én a helyedben rég leültem volna vele beszélni már az első ilyennél. Ha nem hajlandó normálisan viselkedni velem, akkor nem lennék hajlandó tűrni a sértegetést, és megaláztatást. Szakítanék.

Ne legyél olyan, aki fél, hogy egyedül marad, ezért inkább megnyomorítattja a lelkét, meg még a végén magát kezdi okolni, mert a masik bántja...

2022. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy te mi a fenének vagy együtt egy ilyen hülye gyerekkel? Ez már oviban is k#rva kínos lenne..
2022. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy közel minden nap, így ma is újra megkérdezem: miért viselitek el ezeket a hatalmas trógereket? Tudom, az elején nem ilyen volt…
2022. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék, már akkor, a szituaciónál megtettem volna. Nagyon gáz a srac.
2022. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Oké, a pasi nyilván kretén. És te minek vagy vele? Jobb nincs, vagy ez a szint? Nyilván normális ember kidobja ezt a szerencsétlent.
2022. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ti mit tennétek?"


1) Elköszönnék attól a férfitől, aki olyan hangnemet megenged magának - velem vagy bárki mással, hogy - Bazd +, picsa, stb.

(Eleve próbálnék úgy szűrni ismerkedéskor, hogy ezt az oldalát ne akkor lássam meg, amikor már kapcsolatban vagyunk.


2) A párkapcsolati problémáinkat a párommal igyekeznék megoldani, amíg nem ad okot szakításra, és nem teregetném ki sem rokonnak, sem barátnőnek, se senki másnak, mint ahogy én sem szeretném, hogy ő kibeszéljen bárkinek a hátam mögött.

2022. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!