Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban idősebbekhez szól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban idősebbekhez szól a kérdésem, vagy olyanokhoz, akik már hosszabb távon együtt voltak valakivel. Hogyan lehet elfogadni azt, hogy a kapcsolatban az idő múlásával csökken a másik figyelme irántam?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de remélem lesz valaki, aki elolvassa és tud nekem segíteni mert sajnos nincs senki, akitől tanácsot kérhetnék.


Mi nem vagyunk túl régóta együtt. (1 éve.) Mégis azt veszem észre, hogy a párom kevesebbszer mondja, hogy szeret. Kevesebbet dicsér, nem annyira érdekli nekem mi a jó egy adott helyzetben stb.

Ennek ellenére tudom, hogy szeret mert érzem és látszik rajta.

Nekem ő az első komoly kapcsolatom. Nincs tapasztalatom, hogy egy kapcsolatban mikor "normális", ha már nem annyira "teper" értem a férfi.

Nem várom el, hogy körülöttem forogjon a világ. Csak annyira nehéz feldolgozni azt, hogy miután "megszerzett", nem kell tennie különösebben semmit pedig előtte a csillagokat is lehozta volna az égről némi túlzással. Hogyan lehet ezt megszokni? Attól is tartok, hogy összeköltözés után még rosszabb lesz a helyzet.

Nem szeretném elveszíteni. Sok közös pont van bennünk. Lehet mindent én reagálok túl és túlságosan érzékeny vagyok. Képes vagyok egy szó miatt is kattogni.

Kicsit zavaros de nem tudom jobban megfogalmazni ezeket a dolgokat. Remélem valaki érti mire szeretnék kilyukadni. :)

Köszönöm ha elolvastad és válaszolsz!

22l 25f



2022. júl. 17. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

“ Képes vagyok egy szó miatt is kattogni.”


Ebből elég keveset tud meg az ember, de ha képes vagy szavakon rágódni, azokat rágcsálni, ahelyett, hogy tisztáznád vele, akkor benne a hiba.

Jó dolgodban siránkozol.

2022. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mármint benned a hoba.
2022. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ettől nem lettem okosabb. Mindenesetre köszi a választ.
2022. júl. 17. 11:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki mutatja ki hasonlóan a szeretetét. Van, aki csak tettekkel. Mások meg szavakkal is. Ismerkedéskor persze mindenki igyekszik a legjobbat mutatni magából.

Lényeg az, hogy attól még tényleg szerethet téged, hogy nem mondogatja félóránként.

2022. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Ha öszeköltöztök akkor rosszabb lesz igen,jól látod, nem hozzád való a pasi....
2022. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Neked egy hosszerelmes pasi kell. A TV-ben szoktak lenni ilyenek.
2022. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolat az nem úgy néz ki hogy megismerkedtek aztán onnantól sírig tartó mézeshetek vannak. A kapcsolatnak vannak fázisai, a rózsaszín köd soha nem fog örökké tartani. Aki mindig ezt akarja érezni az valójában ebbe az érzésbe szerelmes nem pedig a partnerébe ezért 1-2 évente lecseréli azt egy másikra akivel újra kezdődhet az érzelmileg felfokozott időszak. Ti most abban az időszakban vagytok amikor eldől hogy van-e tényleges mély kapcsolódás köztetek. Természetesen fontos az hogy a felek kifejezzék a szeretetüket egymás iránt de ne várd azt hogy minden olyan lesz mint a legelején mert olyan senkivel sem lesz soha hogy örökké tart a kezdeti lángolás, ez a dolgok rendje.
2022. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy elégedett és boldog, ne költözz össze vele, mert valószínűleg még rosszabb lesz. Egyébként mi a kérdésed, ha most sem jó?
2022. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7

Tudom, hogy nem lesz mindig rózsaszín köd. Nekem nehezebb ezt a helyzetet megszokni, mert valahol hiányzik, annak ellenére, hogy ez a dolgok rendje mint ahogyan írtad is.


A normális válaszokat köszönöm! :)


#8 A kérdésem ez, ha nem lenne eléggé világos neked:

Hogyan lehet elfogadni azt, hogy a kapcsolatban az idő múlásával csökken a másik figyelme irántam?

2022. júl. 17. 14:42
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 Nem írtam, hogy most sem jó. Alapjáraton elégedett vagyok a kapcsolatunkkal. Ezért szeretnék ezen a dolgon mielőbb túllendülni és elfogadni, hogy ne legyenek felé sem irreális elvárásaim. Nem tudhatom mi a normális egy hosszabb kapcsolat szakaszaiban hiszen még nincs tapasztalatom pár hónapos kapcsolatnál hosszabbal. Ezért merészeltem feltenni ezt a kérdést. Szerencsére van, aki érti mit szerettem volna ebből kihozni és látom van aki azt hiszi szappanoperát szeretnék mindennap a kapcsolatomban. Ami nem így van!
2022. júl. 17. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!