Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert zavarja egy baratomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavarja egy baratomat hogyha megnez engem egy masik ferfi?

Figyelt kérdés
Egyszer mondtam is hogy zavar ha vegig mernek vagy probalkoznak es elszolta magat hogy hat meg ot mennyire zavarja

2022. júl. 28. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Nyugi, nincs gond:

Csak birtokolni akar.

2022. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Nézni lehet nem?
2022. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van kulonbseg akozott hogy csak radneznek vagy kb levetkoztet a szemevel meg ilyesmi
2022. júl. 28. 22:49
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
#3: mert hogy izgalmasnak találod, ha így bámul meg téged egy vadidegen?
2022. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha normális nő lennél akkor téged is zavarnia kellene. Nem igaz mekkora rbancok vannnak manapság. Talán ne öltözz rbancnnak és nem fognak annyian megnézni. Szerintem szállj magadba és vegyél vissza.
2022. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Önbizalom hiányos, ja meg hogy a saját tulajdonának tart és fél hogy majd más elveszi tőle.


Bammeg, mi 21 éve vagyunk együtt, a feleségem igencsak vonzó és rengeteg bókot kap. Tudja kezelni, sokszor este a vacsoránál elmeséli a sztorikat. Nekem meg imponál, hogy negyvenes korára még mindig "kapós" lenne. Bármennyire is fura, egyáltalán nem férfias és kemény dolog azzal keménykedni, hogy a nőmre rá ne merjen nézni valaki. A gyengeség és az önbizalomhiány legfőbb mutatója. Vagy annak, hogy nem bízol a másikban. Oké, engem nem érint a dolog, mindenki azt tart erről amit akar! :)

2022. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
#5: a mondanivalód lényegével egyetértek, de a stílusoddal nagyon nem.
2022. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azta en pont forditva ertettem hogy nem szeretem hogyha vegig neznek kofejezetten zavar de jolvan :D

Es nem oltozkodom kihivoan

2022. júl. 28. 22:59
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

#8: "Azta en pont forditva ertettem hogy nem szeretem hogyha vegig neznek"


Akkor ne foglalkozz vele, nézd levegőnek az illetőt. Idegeneknek nem tartozol semmivel.

2022. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

5 Őt is zavarja.

Idézem "Egyszer mondtam is hogy zavar ha vegig mernek vagy probalkoznak"!

2022. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!