Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátomat, hogy nem vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Felőlem elmehet bulizni, beszélgethet lányokkal, ha meg akar csalni akkor úgyis meg fog. De ez őt zavarja, mert úgy érzi nem szeretem, azért nem izgatom magam miatta. Felhozta a házasság témát, mondtam hogy én nem akarok esküvőt, csak pénzkidobás, ha valóban szeretjük egymást mit számit a papir. De azt mondja így nem fogják látni hogy házas és a fiatal csajok majd meg fogják környékezni (olyan a munkahelye), én meg csak nevettem hogy vigyék ha tudják, akkor annyit is ér. Teljesen meg van sértődve, hogy én nem kérek számon rajta semmit, és nem fújok minden lányra akire csak ránéz. Velem van a baj? Más pasit is zavarna?
2019. dec. 29. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Az jó, ha nem vagy féltékeny, ebben igazad van, ha meg akar csalni, úgyis megfog.


hogy én nem akarok esküvőt, csak pénzkidobás, ha valóban szeretjük egymást mit számit a papir


Ebben viszont csak féligazság van, a papír tényleg nem számít, de nekem az összes ismerősöm aki házasodott és sok embert hívott meg, az több milliót hozott a konyhára, sokan abból vettek lakást a környezetemben.

2019. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha van 1 millió kiadás, de van 200 vendég (ez az alap szerintem)és mindenki ha csak alap 20-30 ezret ad, akkor is befolyik 4-5-6 millió tisztán, ami ha nézzük a különbözetet akkor is 3-4 millió, ami egy normális autó ára.
2019. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
.
2019. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Az a baj, hogy ebből az jön le, hogy számodra ez az egész kapcsolatotok csak egy ideiglenes dolog ami "úgyse tart sokáig", addig meg csak úgy elvagytok és kész. Ezzel nincs baj, csak pont ilyen figura kell a másik oldalra is, lehetőleg egy hippi vagy valami hasonló "leszarunk mindent" nihilista.
2019. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

#2 miért lenne alap a 200 fős esküvő? Nekünk 30 vendégünk volt. Senkitől nem vártunk és nem is kaptunk többtízezer forintokat. Nem minden család tud egy heti kosztpénzt egy menyasszonytáncra szánni.

Kérdező, hagyd ezt a pasast a fenébe. Ha nem tudja megbecsülni a bizalmat, akkor menjen keressen egy drámakirálynőt, aki majd minden nap cirkuszol neki. Te meg keress egy férfit.

2019. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
75%

Miert mutogatna mindenkinek a papirt?

A gyuru alapjan latnak pl. De az ugye lehuzhato, vagy figyelmenkivulhagyhato


valami problema az biztos van es az o reszerol inkabb ennyi alapjan, de ennek a keseru levet te fogod meginni, vagy nem, ha atmesz rajta mint uthenger akkor mindegy,

de lehet kepmutatova valik elcsabit aztan pedig hatulrol szivenszur

2019. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 peca1000 ***** válasza:
100%
Hagyd ott ezt a hisztérikát, és keress egy normális felnőtt férfit! :)
2019. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!