Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a barátomat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátomat ha az exemmel találkozok?

Figyelt kérdés
nincs köztünk semmi csak jól elvagyunk, beszélgetünk, kávézunk de a barátomat nagyon zavarja

2017. jún. 15. 13:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%

Mert ez így normális.

Fogadjunk, fordítva neked se esne jól.

:)

2017. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Jogosan zavarja. Nekem eszembe nem jutna egyik exemmel se kijárkálni kávézgatni meg beszélgetni, bármilyen barátsággal váltunk volna el. Ezzel kb. őt is megalázod, h vele vagy de mással is kijársz...
2017. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%

Tényleg nem tudod???

Nos, az, hogy "jól elvagyunk, beszélgetünk, kávézunk".

Az ilyesmi nem normális dolog egy exszel.

Vagy pedig annyira mégsem ex...

Amúgy meg az ilyen "jól elvagyunkból" könnyen lehet az, hogy "de jót szexeltünk, a régi szép idők emlékére", és ezt a barátod is jól tudja.

2017. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
Mert egyszer korábban már dugtatok egymással. Ezért. Kérem a válaszért a Nobel-díjat.
2017. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
33%

Ne haragudj, de én sem tolerálnám, ha valaki akit előttem a lehető legjobban szeretett az illető és olyan közelről ismerik egymást, amennyire csak lehet, a párom körül legyeskedne. Egyszerűen nem.


Eleve nem olyan már az a reláció, mint egy sima barátság (vannak nekem is fiú barátaim, mindegyikükkel szigorúan tartottam a keretet, még szingliként sem engedtem meg túl nagy intimitást, mások meg egymás mellett alszanak... Tudom, hogy milyen vékony a határ és hogy visszacsinálhatatlan általában. Csak ezért működik ez velük még.) és tapasztalatból mondom, az krvára nem egészséges, ha valaki, akivel lefeküdtél, szerelmes voltál, stb. Még mindig az életed részét képezi ilyen aktívan. Én sem vagyok exszel haragoskodós típus, de szent, hogy nem barákoznék vele. A páromnak meg szerencsére vannak olyan barátai, akik mindig is azok voltak. Egyszerűen ő sem és én sem akarjuk látni, mi volt előttünk, meg nem is lenne jó érzés ez a Damoklész kardja dolog. Én szeretem őt és nem bohóckodnék ilyennel akkor sem, ha nem ítélném el amúgy. Annyi más ember van, ne az ex seggét nyaljuk még mindig.

2017. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként én vagyok a barát akinek ez nem tetszik. Azért tettem fel a kérdést mert barátnőm képtelen volt ezt megérteni... agybaj
2017. jún. 15. 13:39
 7/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, vagy áldozat...


Szerintem ezt a lányt hajítsd ki a francba. Ilyen ócskaság nem kell neked. Szerintem nyugodtan mutasd meg neki a válaszokat, hátha ráébred... :) Bár akinek ilyen kevés az IQ-ja, azzal kapcsolatban ne számíts túl sok jóra...

2017. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenkor kell neked is találkozni az exxel :)
2017. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan zavar téged.
2017. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Már megmutattam neki. Bocsánatot kért stb stb... Majd meglátjuk, köszi mindenki
2017. jún. 15. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!