Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek rosszul esne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek rosszul esne ha elmennétek egy esküvőre és a férfjetek egy másik nőnek áradozna arról hogy az mennyire gyönyörű?

Figyelt kérdés
Vagy ez természetes, és nem kell ebből ügyet csinálni?
2022. júl. 31. 18:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
szerintem sem korrekt dolog. Azt hittem hogy csak én gondolom igy...
2022. júl. 31. 19:01
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem az esküvői tanúval vihorászott a szertartás alatt, azóta sem értem, szerinte túlgondolom.
2022. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyon annyit, mert félrebeszél.
2022. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
férjed , tehát már ezer éve együtt vagytok, miért csodálkozol ha más nővel kedveskedik.. inkább arra gondolj te mit rontottál el amiért nem veled beszéli meg ezeket ? Ne csinálj úgy mint ha most laposodott volna el hirtelen ez a kapcsolat, neked ebben szereped van , gondold át .
2022. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez több mindentől függ.

Pl mit jelent az, hogy áradozik? 1-2 megjegyzést tesz, egy ismerősnek vagy rokonnak, akit ismert korábbról, hogy jól nézel ki ebben a ruhában?


Vagy tényleg folyamatosan és szégyentelenül flörtöl?

2022. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kuka vagy párterápia. Megszégyenített.
2022. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyből mondanám is, hogy akkor holnap adom be szépen a válóperes papírokat és fizesse vissza azt a pénzt, amit a lakásba fektettem, pl. asztal, stb, amiről csak számla van és én vettem. Utána mehet akármelyik nőhöz, akihez csak akar.
2022. aug. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!