Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy nagyon gyönyör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nagyon gyönyörű mosolygós kedves lányt. Irtó jó fej közvetlen. Nekem nagyon tetszik. Hogy tudok közel kerülni hozzá? Annak is örülök egyáltalán szóba áll velem

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, aztán ha néhány hét múlva is úgy érzed kölcsönös a kommunikáció meg érdeklődés, akkor simán csak hívd el valahova randira.
2022. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelöld be Facebookon, ha visszajelöl írj rá.

Sok sikert kívánok

2022. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele,bókolj neki, mosolyogj rá, stb. Éreztesd vele, hogy bejössz neki. Aztán ha ő is élvezi a társaságod, hívd el randizni.
2022. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!