Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj van az ilyen pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van az ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Ha egy pasinak 34 éves koráig csak 1 olyan kapcsolata volt, ami több évig tartott, az is fiatal korában, és azóta csak néhány pár hónapig tartó meg pár alkalmas kapcsolata volt, ott valami nem stimmel vele?

Jó kiállású, sportos, nem is buta, csak kicsit köcsög stílusa van néha, de tud aranyos is lenni.

Mi a véleményetek?


2022. aug. 3. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Most van a "csajozós, kiélős, minden férfi életében van ilyen" -korszaka. 10 év múlva meg pont ilyen lesz:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2022. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
A stílus miatt kuka
2022. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még azzal sem lenne baj, ha 34 éves koráig nem is lett volna senkije. Nem mindenki kapkodja el a dolgot. :D
2022. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem az jön le, hogy nem is nagyon csajozik.


A stílusa... hogy is mondjam. Alapvetően normális, csak néha beszól. És csetelésekben hajlamos szűkszavú lenni, mert nem szeret irkálni.

2022. aug. 3. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor érdekes lehet vele a párkapcsolati kommunikáció, én biztos passzolnám. Nem én akarnám kapcsolatra "nevelgetni"
2022. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor ha van szabadidő videochateljetek. Én párom se szeret írogatni, vagy hív telefonon, vagy videozunk.

A beszólások meg attól függ milyen erősek és mire irányulnak.

2022. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: elvadult, antiszoc ember lehet. Azért nyílvánul meg nyersen időnként, mert nem tudja mi a norma. Sokan vannak, akik nem szocializálódtak megfelelően, a sok egyedüllét és ez két olyan folyamat, ami egymást gerjeszti. Ettől még lehet ő jó ember, csak idő kell neki
2022. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen ok.
2022. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2022. aug. 3. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!