Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre valami logikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre valami logikus magyarazat, ez mit jelent? L

Figyelt kérdés

Valaki szinte folyamatosan "csapta a szelet", mindig volt valami flortolos megjegyzese, aztan egyre egyertemubben/batrabban kozeledett, latta, hogy bejon nekem gondolom, akkor abbahagyta egy joo idore, legalabbis visszavett elegge (miert?). Erre reagalva en is kezdtem kozombosebb lenni. Most meg mintha ujra kezdene.

Valami logikus valasz erre van?:'D


(Tudom, hogy ha akart volna valamit, az akkor az max szex lett volna, egyerelmu volt. De igy nem vilagos mi van)


2022. aug. 3. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Beijedt, újra kezdte...


Annak fényében folytasd, hogy Te mit vársz tőle!

2022. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol ilyen hol olyan kedve van. Minek kell mindennek az értelmét keresni?
2022. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jo, oke, milyen kedve van, de viszonylag hosszu idore abbahagyta a kozeledest. Valami oka csak van.
2022. aug. 3. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Az lehet az oka, hogy addig másnak is csapta a szelet, de az nem jött be, ezért újra rád startolt.
2022. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szabin volt/játékgépezett/exével csetelt/céget alapít/crossmotorozni tanul/drogozik/ depresszios/elvonón volt/diagnisztizáltak vmit nála/kocsit vett stb ezeregy dolog


Minden más jobban érdekelte, többet adott neki, vagy magasabb prioritása volt, mint x y z nő éppen. Éppen most nem érdekelte x y z nő. Tökmindegy miert.

2022. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!