Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem nem volt tinikapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem volt tinikapcsolatom, felnőttként nehezebb lesz így, lehet így barátnőm meg később feleségem?

Figyelt kérdés
Sok tapasztalatból kimaradtam így?
2022. aug. 3. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért, általános emberismeret és általános (például sima baráti) kapcsolatteremtési képességek terén hogy állsz, kérdező?
2022. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Napi síros, nem volt még kapcsolatom kérdés. Kitalálhatnátok már valami újdonságot.
2022. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen kérdés van, ezt szinte mindig felteszik.
2022. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem sem volt tinikapcsolatom, de őszintén szólva én nem bánom, hogy nem kellett tizenéves fiúkkal randiznom sosem.

Nem érzem, hogy kimaradtam volna bármiből is, az égvilgáon semmi problémám nincs a párkereséssel. Bár biztosan megvan a tiniszerelemnek is a bája.

2022. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetitek 100×

Rajtad múlik az hogy lesz e valakid. Nen vagyunk jósok hogy megmondjuk.

2022. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!