Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről beszéljünk? Tinikapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljünk? Tinikapcsolat úgyhogy ha lehet akkor valami fiatalos ötleteket kérek

Figyelt kérdés

Kb. másfél hete igen jóban vagyok egy pasival csak látásból ismerjük egymást...nagyon tetszik nekem és elvileg én is neki. Cseten beszélgettünk megismerkedtünk már nagyjából minden témát kibeszéltünk már kérdeztem mindenről és kifogytam :( már egy találka is témában van de tényleg kifogytam

Könyörgöm segítsetek :))



Mit ajánlotok miről beszéljünk ????


2012. okt. 10. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha másfél hét után kifogytatok a témából, akkor izgalmas kapcsolat lesz..ha lesz.
2012. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek a az interneten nőknek önmagukat tettető férfiak és a tényleges nők közötti különbségekről.

Ha az megvolt akkor jöhet a honnan ismersz fel egy pedofilt téma.

2012. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, ha másfél hét után nem tudtok miről beszélni, akkor kár erőltetni a dolgot. Mi a barátnőmmel 8 éve ismerjük egymást, és még mindig tudunk miről beszélni.
2012. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De csak úgy célzás képpen ???
2012. okt. 10. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!