Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki örök életére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki örök életére egyedül akarna maradni? Nem kell neki se férfi/nő csak a magány?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért választ valaki ilyen utat?


nem volt még barátom, de már annyira nagy az önutálatom hogy úgy érzem senki se tudna megszeretni meg majd úgy is lecserél egy másik jobbra. Nem érzem úgy hogy tudnak szeretni. Így már annyira kiábrándultam mindenből hogy már nem kívánom annyira a fiúkat és úgy érzem szerelmes sem tudnék lenni soha egyszerűen nem érdeklődöm senki iránt már.


KI lehet ebből az állapotból jönni vagy nekem tényleg az a sorsom hogy egyedül legyek? Ha így lenne az sem lenne baj elfogadom. =)


Esetleg volt már más is ilyen helyzetben? Ő mit tett?

Hallgatott a szívére? Hogy talált rá a partnerére?


-L-


2011. júl. 7. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
örök életre sajnos nem, mert tuti belehalnak a legtöbben, de próbálkozni lehet... jobb esetben van 80 éved
2011. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de azt fogadd el, ha valaki kezdeményezni akarna nálad, akkor mégiscsak nyissál felé, ne pedig elzárkózzál.
2011. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

régebben éreztem valamit most már úgy érzem az érzelmeim is megszűntek létezni.


hát, a 19 évem is hamar elment a 80 sem lesz olyan nagyon sok =)


próbálok nyitni azért. megpróbálok másképp gondolkodni vagy másra terelni a figyelmem.

2011. júl. 7. 23:22
 4/15 anonim ***** válasza:
igen.. úgy hívják őket nyolcvanas paladin.
2011. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a rogue-k magányosabbak xD a paláknak ott vannak a priest bitchz
2011. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23:23 :D
2011. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lesznek jobb időszakaid is, biztos vagyok benne. :) Ha ilyen nehezen nyílsz meg, akkor nehezebb de úgyis jönni fog egy olyan hímnemű, aki jobban megmozgat mint a többi és jónak érzed magad mellette.

De nem egészséges h így gondolsz magadra :( próbáld magad minél hamarabb kizökkenteni ebből!

2011. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Elkönyveltem magamban. Próbálkoztam sokat, de valahogy nem volt annyira rossz egyedül. Csak pár dolognak éltem, és egy lány hátráltatott volna. Lám 23 évesen jött egy lány, és megváltozott minden. 1 éve boldog párkapcsolatban élünk nem sokára összeköltözünk.

De egy nagy előnye volt ennek az egésznek, 22 éves koromra a jövőm megvolt alapozva, de addig annyi szidást kaptam ,hogy elég helyes vagyok miért nincs barátnőm? meg ilyenek.

Túl sokat csalódtam a lányokban és igazából már nem érdekeltek. Ahogyan én elképzeltem a jövőmet úgy néztem volna ki mint aki csak saját magának él, nincs ebben semmi rossz és sok mindent véghez vittem. Jó párszor ki voltam borulva. Előtte volt egy párkapcsolatom 14 évesen, de nem tartott túl sokáig. Utána meg tényleg nem foglalkoztam vele, csak azt látni, hogy mindenki boldog csak én nem ilyen téren. De az eredmény pár ember ezek közül minimálbérből él, meg stb... volt barátnőjük és egyszerűen leszartak mindent, de vannak akik okosan csinálták, és most is boldogok.

Én úgy érzem, hogy nekem így jó volt és nem bánom, hogy így alakult.

2011. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19 évesen sajnos sokan átmennek ilyen időszakon, főleg hogy itt a nyár és kevesebb a dolog ami lekötne és elterelné a figyelmedet. Próbáld meg olyan emberekkel körül venni magadat akikben megbízol Amikor én mentem át ezen a folyamaton elég hülye dolgokat csináltam és majdnem elveszítettem a legjobb barátaimat. Próbáld meg minden apróságban a szépet és a jót látni, rajtam ez segített.
2011. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ehh, miért érzed h senki nem tudna szeretni? Én is sokáig éreztem így és nem nyitottam senki felé. Ha elhiszed, hogy senkinek se kellesz, azt a környezeted is érezni fogja, és ők se fognak nyitni feléd. Én ilyen voltam, ha egy fiú a közelembe jött, rögtön behúzódtam, szólni se mertem. Ezért elkönyveltem h senkinek se kellek. Közben nem ők nem akartak nyitni, hanem sütött rólam a ,,menny innen" ábrázat. Sokan elhitetik magukkal, de közben csak a bizonytalanságuk teszi ezt.

Én 18 évesen mondtam azt h elegem van ebből, mostantól önmagamat adom, legyen belőle pofára esés v nem nem zárkózok be többet. Kellett hozzá pár év, hogy kijöjjek ebből az állapotból, de ma már teljes magabiztossággal állok bárki elé. A legfontosabb az, hogy te találd meg magadban a jót, és nem az h mások meglássák. Először magadban kell elrendezzed.

20 évesen megtaláltam a páromat, aki még inkább kihúzott a csigaházból :) És szerelem terén ő ébresztett rá, h igen is értékes vagyok. Ő pedig nagyon szeretné ha az ő kincse lennék:) És az is vagyok továbbra is.


25L

2011. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!