Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg már ott tartunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg már ott tartunk hogy ciki és pszichológushoz kell fordulni ha valakinek 25 évesen nem volt barátja barátnője még?

Figyelt kérdés
most olvasom hogy sokakat cikiznek ilyen miatt hogy ennyi idősen vagy még idősebben nem volt még barátja, barátnője, és hogy erre is van krízisvonal.
2022. aug. 4. 19:12
1 2
 1/12 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

Miért pont 25? Ezt mondja meg nekem valaki... Miért nem 24 vagy 26?? Uncsi minden nap ezt a rohadt 25öt olvasni, pedig én is pont annyi vagyok...


25F nem incel

2022. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindennap ott tartunk, hogy egy retardált kiír erről egy kérdést.
2022. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg ilyen kérdést uncsi olvasni. Nekem sem volt még (viccen kívül 25 vagyok🙂), de még sosem merült fel bennem, hogy pszichoizé kéne. Náluk több gond is van, nem csak az, hogy nem volt még senkijükm
2022. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Mert onnan kerekítünk. Utána már közelebb vagy a 30-hoz, mint a 20-hoz.


És igen, akinek ilyen korban sem volt még senkije, azzal valami gond van.

2022. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
pedig ezt most olvastam hogy már van erre is valami teló hogy ha valakit bántanak ezt miatt egy pszichológus tette ki az oldalára vissza is vontam a lájkolást az oldala felé
2022. aug. 4. 19:21
 6/12 A kérdező kommentje:
nekem sem volt senkim pedig már több vagyok mert félek a férfiaktól plusz a szüleim miatt és csendes is vagyok és már nem is kell senki
2022. aug. 4. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Pszichológus nem ér semmit. Andrew Tate videóit ajánlom, ő gyakorlatias és életszerű dolgokat mond. A feministák próbálják lejáratni, de ha visszatekintek, sok mindent megmagyaráz az exemről, amiket Tate elmond.
2022. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7

te miről beszélsz? Nekd volt kapcsolatod. nem ez a kérdés.

2022. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

Én azt nem értem, egy ilyen ember hol volt eddig? Miért 25 évesen jut eszébe, hogy egy darab szar lett és ez ellen tenni kellene?


A másik ilyen csodahatár a 30... Addig miért nem volt fontos az adott ügy, addig miért hiszi valaki azt, hogy ku.rvára ráér?

2022. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert mindenhol azt a tanácsot kapta, hogy az élet nem verseny, minden ráér, semmi nem baj. Aztán rájött, hogy ezek hazugságok.
2022. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!