Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni egy pszichológustól, de nem merem felhívni. Ciki, ha e-mailt írok?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta halogatom. De meg kellene lépnem. Már sokat olvasgattam és ki is választottam valakit, aki szimpatikus, úgy érzem, tudnék vele beszélgetni, de nem merem felhívni telefonon. Felnőtt vagyok már, nem gyerek. Én sem értem magam, de félek. Főleg attól, hogy belevágok, régóta halogatott probléma ez nekem. (Étkezési zavar a téma)

2018. máj. 16. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
tök mindegy hogy nyitsz, és írd meg nehezedre esik a szóbeli kommunikáció, meg fogja érteni.
2018. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szokott nehezemre esni, és szerintem most sem tőle félek, hanem attól, hogy szembe menjek majd azzal, ami ilyen szinten befolyásolja az életem. Nem ismerek magamra, hogy ilyen gyerekesen viselkedek :(
2018. máj. 16. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
nem gond nekem anyám hívta fel
2018. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha pl. hirdetésben e-mail elérhetőséget is megadott, akkor lehet. Az más kérdés, hogy ha be akarsz jelentkezni hozzá, időpont egyeztetésnél sokkal-sokkal praktikusabb a telefon. Kivéve, ha bármikor ráérsz.


Szerintem hívd föl, ne parázz! Gondolj arra, hogy ugyanúgy kell bejelentkezni hozzá, mint mondjuk fogorvoshoz.


Segítség: előtte próbáld el a beszélgetést. Mondd el hangosan magadnak, hogy mit mondanál neki.

Telefonban úgysem kell túlragozni a témát, egyszerűen annyi, hogy ilyen problémát vállal-e, mennyi az óradíja, mikorra tud időpontot adni.

2018. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem ciki!
2018. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki! Felhívtad már?
2021. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!