Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod, hogy szeret-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy szeret-e még vagy csak kényelemből van veled?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2022. aug. 6. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Ha nincs saját vagyona, lakás és a tiedben én, akkor min 50% a kényelem, már az elején is! Úgy gondolja, általad megúszhatja ennek az alapvető életfeladatnak a teljesítését.

Ha csak nincsen ez valami mással nagyon látványosan kompenzálva, pl. fizeti egy fél albérlet árát, vagy más módon ezt az ellenértéket megkapod, pl. perképviseletben, tolmácsolásban, tudásban, kapcsolatépítésben, mos és főz rád, stb.

2022. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* lakásA és a tiedben éL
2022. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon könnyen meg lehet állapítani. Ha már egyáltalán semmilyen formában nem kedveskedik neked, nem beszélgettek mélyebben semmiről, nem erdeklodik irantad, akkor egyértelműen kényelemből van veled.
2022. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Onnét, hogy mindent megteszek, hogy így legyen. Hogy ne haljon meg a szerelem, ne hervadjon el a kapcsolat. Természetesen ő is mindent megtesz, így aztán egyikünknek sincs nehéz dolga, szívesen csináljuk, ami kell egy gyümölcsöző kapcsolat fenntartásához.
2022. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi az a "mindent megteszek"?
2022. aug. 8. 18:38
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
A teljesség igénye nélkül, kedves 5-ös, nem a telefont buzerálom, ha együtt vagyunk. Sőt! Van külön MI IDŐNK, (este 7-től) amikor nincs laptop, nincs telefon, nincs Tv (legfeljebb, ha valami jó kvíz megy), csak MI vagyunk. Ezenkívül nem ember, hanem férfi vagyok a társaságában. Annál inkább férfi, minél inkább nő a párom. (Hogy ezt a különbséget megértse valaki, tisztában kell lennie vele, mennyire másképp viselkedik valaki a saját nemének képviselőivel, mint a másikéval.) Ezenkívül tisztában kell lenni és el kell fogadni a másik nem a miénktől szöges ellentétben álló gondolkodásmódját, lelkivilágát. És akkor még a kompromisszumkészségről és az ego sutba dobásáról még nem is beszéltem.
2022. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!