Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak sajnálatból, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak sajnálatból, esetleg kényelemből maradt velem?

Figyelt kérdés
A párommal 6 éve vagyunk együtt. Volt egy veszekedésünk, ami nem is olyan nagy dologból indult ki, de eléggé elmérgesedett. Legalább is a párom részéről odáig fajult, hogy neki idő kell hogy elgondolkozzon, hogy folytatni akarja-e. Aztán mégis kibékültünk még aznap nemsokkal azután, hogy azt mondta neki idő kell, azt mondta szeret és hogy próbáljuk meg. Viszont én félek, hogy ez csak azért van mert megsajnált, de irtó nehéz megtartani a büszkeségedet, ha valakit nagyon szeretsz. Nekem a szakítás meg se fordult a fejembe, de neki igen. És én úgy gondolom, hogy akkor ő már bem biztos, hogy szeret ha ő szakítani akart, csak megsajnált, vagy kényelemből, vagy még az is eszembe jutott, hogy majd eléri, hogy én szakítsak vele. Mi a véleményetek ez alapján?

2021. júl. 7. 10:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Az a véleményem, hogy túlgondolod. Lenyugodott, minden oké. Gondolkodjatok el, miért fajult el és hogyan tudtok konstruktívabban vitázni. Nem kell azonnal a világvégét belegomlndolni.
2021. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Te érzed milyen vele élni. Boldog vagy, működik a szex, segít a problémákban, meg tudjátok beszélni a dolgokat? Ha a válasz mindenre igen, felesleges problémázni.
2021. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Ha az ember veszekszik akkor sokszor mond csak azért dolgokat hogy a másiknak folyón úgy mint neki.

Ezt utána persze megbánja az ember nem kell ebből messzemenő következtetéseket levonni.

2021. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

2-es Az én részemről igen. Viszont hogy a párom részéről igen-e azt nem tudom. :-/


3-as Tudom, csak valahogy ez most mély nyomot hagyott bennem és félek, hogy sajnálatból hozta meg hirtelen a döntését, hogy meg akarja még próbálni. Viszont nekem maga ez a kifejezés is negatív. :-/

2021. júl. 7. 10:45
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy ember szakitasnal MAGÁRA gondol amikor merlegel hogy akar e a kapcsolatban maradni.

Azaz felsorakoztatja az érveket ellenérveket, milyen lenne egyedul, milyen hamar talalna mást, van e kedve ujra futni a masik nem után meg vergodni vagy jobb e a kenyelem, anyagi helyzete hogyan alakulna a kapca nelkul mvagy mennyi kell még ahhoz hogy talpraálljon kilepjen millio pont van amit átlehet rágni mielott kimondja az ember hogy kilép/vagy marad inkabb.

2021. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
*a kapcsolat nelkul
2021. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz. De az szerintem nem jó és a másikkal szemben se tisztességes, ha csak azért maradsz vele, mert úgy gondolod, hogy jelenleg nem találna mást, vagy kényelmesebb így neki.

Sajnos a veszekedés során mondott olyan dolgokat, amik arra utaltak, hogy ha pl. jönne egy újabb veszekedés, akkor elhagyna. Vagy hogy, " nem tudjuk mi lesz még, lehet egy év múlva te akarsz szakítani". Ez igaz is, viszont én ilyet sose szoktam mondani, mert szeretem és nem gondolkozok ilyeneket. De úgy látszik ő igen.

2021. júl. 7. 11:13
 8/22 A kérdező kommentje:
Igazából abból indult az egész veszekedés, hogy megnézte egy régi exe profilját és lájkota a képeit.
2021. júl. 7. 11:14
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
4# Tehát mindent megkapsz a kapcsolatban. Ő mit mond, mi hiányzik? Megvan köztetek a bizalom?
2021. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Rengetegen vannak ugy kapcsolatban h mert pl nem találna mast.


De mas miatt is.

Mindenkinek van oka a kapcsolatra eleve. Kulonben nem lenne benne senki.


Az oregek se véletlenul vannak egyutt. Inkabb, mint egyedül alapon csak.

2021. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!