Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korlatozva vagyok neki, jelez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korlatozva vagyok neki, jelez neki ha irok? Vagy ha felhivom ott? Nagyon surgos

Figyelt kérdés
Nagyon surgosen el kell ernem, korlatozott messengeren, ilyenkor ha irok neki jelez neki egyaltalsn vagy semmi? Es ha felhivom messengeren kicsorog?
2022. aug. 7. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Semmi se lehet olyan fontos, valamiért biztos hallani se akar rólad. Keresd meg személyesen, úgy közöld vele a szitut.
2022. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, de amikor akarja, megnézheti
2022. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez komoly?
2022. aug. 7. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagyon sürgős akkor akkor hívd fel telefonon.. Ha nincs meg a száma, akkor meg nem lehet fontos..
2022. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet annyira nagy a vészhelyzet, ha itt írogatsz ki kérdést róla. Ha valami baj történt, miért nem hívod fel normálisan?!

Ha meg csak valami szerinted sürgős dolog és le vagy tiltva, hagyd békén, mert nem valószínű, hogy kíváncsi rád.

2022. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Hívd fel telefonon. Ha nem tudod a számát, akkor nem lehet olyan fontos a dolog, csak te hiszed azt. Illetve ha valamiért netán bizonyosságod van róla, hogy veszélyben van, vagy hasonló dolog, akkor rendőrség.
2022. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem jelzi sehogy, hogy írtál, hívtad. Ha telón nem tudod hívni, és valóban akkora a baj, én az idővonalára írnék ha megtehetném, vagy megjelölném egy posztban, hogy írtam privát.
2022. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A korlátozottól régen engedélykérésbe ment az üzenet. Ma már be lehet állítani úgy, hogy egyáltalán ne kapja meg. És ez nem a tiltás opció, az megint külön dolog. Szóval, ha annyira fontos, akkor megoldod máshogy.
2022. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A végén még feljelent - jogosan...
2022. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!