Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizonyos szinten a férfiak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos szinten a férfiak el vannak nyomva, korlatozva vannak parvalasztas terén, jól érzem?

Figyelt kérdés

Ugye a nök azok, akiknek udvarolnak, úgy valogatjak a férfiakat kedvükre ahogyan csak szeretnék, ha nem megfelelö el lehet küldeni, majd jön úgyis masik férfi, ha ö sem tetszik el kell küldeni


Lényegében így a nöket sosem érheti a visszautasítas szégyene, fajdalma, voltaképpen csak apró jelekkel, de fel kell hívni a fiúk figyelmét hogy mutatnak érdeklödést iranta, "a többi úgyis a férfi dolga, hódítson meg, ha nem képes erre, akkor ezer bocsi, majd jön úgyis helyette egy lépni kész férfi, aki meg nem képes erre, az így jart"


A nö szerepének hatranyai, hogy (elméletileg) jeleket küldhet é ö nem hódíthat, azaz egyértelmű utalast nem kaphatnak a fiúk és így csökken az eséyl hogy nekik tetszö part talaljanak


A férfi dolga hogy "Szüntelen tűrje a fajdalmat, nem sírhat, udvaroljon szüntelen és hódítson", azaz tancoljon úgy ahogyan a nö fütyül neki, hívja el randizni, esetleg vigyen viragot, ha pedig nem kell a nönek, egy Emailben vagy 5 perc alatt közölheti a férfival hogy "Óh elnézést, de nem vagyaz esetem", mindenféle tekintet nélkül a férfi faradozasaira, teszem azt akar több hónapnyi udvarlast is figyelembe véve votlaképpen a nö azt tesz amit akar a neki nem tetszö férfival, megalazhatja, lelkileg összetörheti, a markaban tarthatja, hitegetheti, szivathatja, jó esetben finom visszautasíthat


Ma a buszon hallottam lanyok között egy olyan beszélgetést, ami nagyjbal így hangzott:

-"Vannak udvarlóid?"

-"Nem, nincsenek, de egy fiú közeledik felém"

-"Akkor enged meg neki a közeledést, ha nem tetszik, azonnal küld el a francba, ha kell erösen, törd össze a lelkét úgy hogy egy életre elmenjen a kedve a dologtól, ez mar az ö baja lesz"

-"Nem, az nem lenne tisztességes"

-"Merthogy? Nö vagy, azt teszel amit akarsz ilyen kérdésben, az egyetlen feladatod valogatni és a neked nem tetszö szerencsétlenek kiszelektalni, majd ha úgy tartja kedved, romba dönteni, hidd el, valakinek a szívét összetörni szandékosan remek élmény, érezheted a hatalmat ami a kezedben van nemi szerepkörödnek köszönhetöen!

-"Rendben, adok neki egy két alkalmat, de ha valami nem tetszik, akkor raírok egy Emailt hogy sorry"

-"Minek? Kedvesen elutasítani? Nem az nem jó, minden baratnöm direkt dúrvan utasít vissza, hogy egy olyan kis nyomorék még véletlenűl se kerüljön nö közelébe, ezzel is kímélve minden nö tarsunkat"

-"Rendben, egyetértek veled"


Aztan elkezdtek nevetni, s becsöngettek... Szerintem elgondolkodtató beszélgetés...


A kérdésre visszatérve, nektek mi a véleményetek?


2011. nov. 29. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:

A véleményem az, hogy mindenki találja meg magának azt az utat, amit be tud járni.

Tehát MINDENKI tud érvényesülni manapság, csak okosan kell használni. Nemtől függetlenül.

Az meg egyenesen baromság,hogy csak a nőnek lehet választania meg csak ő küldheti el a pasikat "melegebb éghajlatra". Nos, tudod már nem csak a fiúk, de a nők is közelednek, sokszor ők (is) megteszik az első lépéseket. És ha így van, akkor a férfiak kezében van a választás. Tehát ők is nyugodtan elküldhetik a nőket, ha nem tetszik nekik. Amit fentebb írtam, az erre is érvényes.

2011. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha meg a csaj beleesik a srácba ugyanúgy sérüléennyé vélik.. max nem hagyja magát ugráltatni, de szerintem az még sokkal rosszabb is.


Aki meg tényleg nem tud normális lányt találni, csak az ilyen díszrib@ncok kellenek neki az meg meg is érdemli..


F/16

2011. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En egy szepnek mondott lany vagyok, az utcan megbamulnak, az egyetemen tobb fiu is jarna velem, van baratom, vannak "udvarloim", stb. Megis elofordult, hogy egy randin egy pasi meg egy uditot sem volt hajlando elfogyasztani velem, mert kieszelt egy urugyet. Sokan szivesen egyutt jarnanak velem, de megis nem mindenki. Igy mindenki eseteben is. Az, hogy egy, ket szemely visszautasit nem jelent semmit.

Az meg, hogy jol megkell valogatni kivel jarsz egyutt ez alap, ha nem vagy mazohista illetve nincs tulzott onbizalom hianyod, mivel inkabb lennek egyedul, mint egy nem kiteljesito, boldogtalan kapcsolatban szeretet, vonzalom es megertes nelkul. Egy parbeszedbol es 2-3 esetbol nem lehet ilyen megalapitasokat tenni, mint te.

2011. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát csak annyi, hogy srác vagy, és elég szánalmas a világképed, és ha az a 2 lány ilyenekről beszélgettek, akkor meg is érdemlik az életüket, az ilyeneknek egy hasonló szemétláda fog megtetszeni, azt majd megtanulják mi van akkor ha visszanyal a fagyi!


A nőknek igenis több dolga van, mint várni a szőke hercegre fehér lovon, persze nekünk férfiaknak kell kezdeményezni, de nekik támogatniuk kell, hogy legyen valami, a párkapcsolatokért nem a férfi küzd, hanem ketten!!! Mert 2 emberről szól!


Az pedig, hogy a nők csak úgy lerázzák a pasikat nem igaz, mert ez oda vissza igaz, nagyon durván össze lehet törni a nőket, a férfiak nem veszik észre, hogy mit is tettek.

2011. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

de jó,megint egy kérdés,amelyiknél lehet majd szidni a nőket!

egyébként,azt írod,a buszon hallottad!a végén pedig már becsöngettek?szval hol hallottad?vagy csak te improvizáltad az egészet.mert amúgy a memóriád ezek szerint tökéletes,h így visszatudod adni a nemlétező dialógust!

tudod,mindkét nem képviselői közt akadnak olyanok,akik örömmel használják ki a másikat!nők és férfiak egyaránt!

nem értek egyet azzal,ahogyan vélekedsz erről!egy cseppet sem.

én ha megismerkedem egy férfival,nem ugrom rögtön az ágyába,de nem is túráztatom a végtelenségig!ha pedig a szimpátia egyirányú,akkor korrekten közlöm vele,ahelyett,h hitegetném!és tudod volt olyan,h én kezdeményeztem a ffinél,nem szempilla rebegtetéssel,és visszautasított!

túléltem,örültem,h őszinte volt velem és nem használt ki.

aki azt teszi,amiket leírtál,nyilván nem jóérzésű ember,de mindkét oldalon van ilyen!

és nem,nem hiszem,h a ffiak korlátozva lennének a párválasztás terén,ahogy írtad!

24n

2011. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nyomorék vagy fogadd el..

egy nőt is ki lehet kosarazni, ő is sérülékeny..nem ugrál mind pasiról pasira..

a beszélgetésed a szöveg végén meg 100% h kitaláltad csak..szánalmas csicska vagy.jóhogy nem kellesz senkinek !;)

2011. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a baromsagot. En no vagyok, es tudod, regebben meg volt bennem annyi, hogy ha tetszett egy pasi, akkor odamentem hozza beszelgetni, vagy elhivtam kozos programra. Amilyen bunko modon utasitottak neha vissza azt nem kivanom senkinek. Csak kozlom, hogy pl 16 eves koromtol kb 22-ig azzal teltek a tini eveim, hogy kiheverjem azt, hogy egy bunko pasi azt mondta, hogy ugy nezek ki mint egy zombi es ezert nem kellek neki. Hosszu ideig azt hittem, hogy ha egy pasi ram nez, azt nezi, hogy milyen ronda vagyok, es meg most is elofordul neha.

Aztan jott az aki kozolte, hogy csak szopjam le. Na ez se volt semmi, azota mar tenyleg nem megyek oda egy pasihoz se, mert azt gondolom, hogy ez is csak azt fogja gondolni, hogyan szopasson meg, Mar elnezest a kozonseges szohasznalatert. Mara mar eljutottam odaig, hogy gyakorlatilag nem hiszem el, ha egy srac tenyleg erdeklodik irantam.

Szoval errol ennyit, hogy a csajoknak konnyu. Inkabb gondolkodj el kicsit.

2011. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Megértjük a problémaádat enélkül is, hogy egy a Te gondolatodból kipattanó sz@r párbeszéddel próbálsz felhozni egy példát.


Igen vannak ilyen Nök, de öket messziröl meg lehet ismerni.

Egy intelligens Nö is lekoptat, de nem paraszt módjára!

2011. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!