Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az eddigi pasijaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az eddigi pasijaitok közül hány volt jóképű, átlagos, és csúnya?

Figyelt kérdés
A ti ízlésetek alapján.

2022. aug. 8. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Csúnya? Ha az én ízlésem alapján csúnya, akkor miért jönnék vele össze?

Mindegyik pasimat nyilván vonzónak találtam. Hogy más is annak, azt nem tudom, de nem is érdekel :)

2022. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en izlesem szerint mind helyes volt.

Masok szerint passz.

2022. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok ha pl meglátnátok az adott pasit/pasikat az utcán tök ismeretlenül akkor mit mondanátok rá a három opció közül. És azt is leírhatjátok hogy a barátnők, esetleg családtagok mit gondolnak a külsejéről, ha mondtak valamit.
2022. aug. 8. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig azt mondták, hogy rettenetesen alulválasztok. De ott akkor sose zavart hogy nem volt olyan húú de jókepű a párom.

A mostani párom az első, akinél nem kaptam megjegyzést.

2022. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt csúnya, három helyes (ebből az egyikkel most vagyok), kettő átlagos.
2022. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
1 volt csúnya (nem is volt jó ember mellé), 2 átlagos, a többi egész helyes. Mostani párom a leghelyesebb.
2022. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első párom kicsit átlagon felüli volt, mostanában láttam, hogy eléggé kisportolta magát, jól néz ki. A a férjem szerintem nagyon helyes, az ismerőseim szerint is.
2022. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 párom volt egy párom van. Mindkettőre azt mondták, hogy csúnya. Nekem soha nem voltak azok én valahogy nem vonzódom a nagyon jó kepű pasikhoz.
2022. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetszett, nyilván azért voltam velük,mert külsőre is vonzónak találtam őket a személyiségük mellett. Mindegyikre azt mondta az összes családtagom és barátnőm, hogy nagyon gáz. Így utólag, hogy érzelmileg már nem kötődöm hozzájuk, tényleg mind átlag alatti volt. A férjem viszont jól néz ki. Mindenki el van tőle ájulva. Tudom, hogy sokaknak bejön. Néha nem is értem. Hogy lehet ilyen jó pasim, főleg, hogy alapból sose jöttek be az ún.jópasik.
2022. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!