Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal (max 27-28 éves),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal (max 27-28 éves), konditerembe járó lányok! Mit gondoltok arról, ha egy sportos, helyes srác odamenne hozzátok, elkezdené dicsérni az izmaitokat, majd hirtelen megfogná a bicepszeteket, és a melleteket?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok, csinálnátok?

2022. aug. 8. 13:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

leütném

edzeni amúgy se magamutogatásra megyek, hanem ténylegesen edzeni

az meg hogy hozzámér kérés és engedély nélkül az neki fog fájni

2022. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Én már jártam így, egy középiskolás teremben csak én belecsíptem a popójába. Nem rögtön állt bosszút, hanem kinn a folyosón. Elkapta a golyóimat és hosszú másodpercekig szorongatta őket, közben magyarázott. Szemét ri..nc! Kegyetlenül fájt, nagyon vonyítottam.
2022. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
14-es: őszintén szólva szerintem azt hiszi.😄
2022. aug. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

#22

A lány jól tette amit csinált, megérdemelted.

2022. aug. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23#: És el is hiszed, hogy ez Mo.-n megtörténik:)? A nő átmennek nyusziba mind egy ilyen szituban, nemhogy diótörést alkalmaznak...
2022. aug. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
És ha csak az bicepszeteket fogja meg, miközben dicséri? Vagy esetleg még a kockahasatokat? (ha van nektek)
2022. aug. 9. 08:51
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

#26 A probléma már ott kezdődik, hogy egy vadidegen ne taperoljon, semmilyen testrészt.

Ha eljutsz arra a szintre, hogy tudod értelmezni a szituációt, akkor kevesebben fognak elküldeni melegebb éghajlatra.

Ha meg minden áron úgy érzed jó ötlet, lehet, hogy nem a lány, hanem a potenciális barátja fogja betörni a képedet, és még okod sem lesz megsértődni.

2022. aug. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
Nagyon nem szeretném ha egy idegen pasi ezt csinálná. Amúgy sem szeretem ha idegenek túlzottan a közelembe jönnek. Még a karomat se fogdossa, nem hogy a melleimet.
2022. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!