Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövérebb nők miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövérebb nők miért csak felülről fotózzák magukat, holott mindenki tudja, hogy ezzel csak takargatják magukat?

Figyelt kérdés

Hiába próbálják ezzel palástolni a testüket, tudvalevő, hogy xxl csajok igazából, hiába nem látszik ez a képeken.

Akkor mégis miért csinálják?



2022. aug. 9. 12:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen felülről fotozkodo profilokat nem kell húzni és kesz
2022. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az előnyös fotókkal és filterekkel, hogy előbb-utóbb a valóság mindent kiigazít és az fog dönteni!
2022. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. amikor regisztráltam társkeresőre, akkor direkt tettem ki egész alakosat és ki is írtam, hogy kövér vagyok. Nem általános ez a dolog és egyébként az előttem szólok leírták már, mindenki a legjobb formáját akarja hozni a képeken is. Ha kövér, ha vékony, ha öreg, ha fiatal stb.
2022. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj azzal, ha valaki előnyös képet tesz ki, de amikor már teljesen eltér a valóságtól, akkor nem biztos hogy pozitív visszajelzést fogunk kapni, ergó koppanni fogunk. A tapasztalat mindent felülír.
2022. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
68%

3


Én 169/51 nő vagyok és én is azt kérdezem, hogy miért vagy ennyire ráfixálódva a kövér nőkre. Mindenki más is a legelőnyösebb oldalát igyekszik bemutatni.

2022. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az lep meg mikor a 2 reális ismerősöm mellett kapok 50like-ot 0 kinézettel, egy dugható csaj meg 1000ismerőssel 1 likeot kap, ezt még mindig nem dolgoztam fel, hogy?
2022. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Mert minél többen vannak egy képen, annál kevésbé fogom nézegetni h ki van rajta. Az egy szar kép egyszerűen, amin "ezren" vannak. Mutassa magát, akkor ő kap lájkot.
2022. aug. 9. 13:46
 18/31 anonim ***** válasza:
27%
Nem hiszik azt hkgy ettol nem latszik. De egyszeruen nekik igy jobban tetszik a kep. En meg alulrol fotozom magam mert en ugy tetszem magamnak
2022. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát, alulról bárkinek előnytelen fotózkodni. Lehetsz kövér vagy vékony, egy kicsi tokája mindenkinek van. Persze aki nagyobb darab annak nagyobb is van. De a vékony embereknél sem előnyös.
2022. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy ki az a hülye, aki előnytelen képeket tenne fel magáról? 🤣
2022. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!