Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyellem a lábaim, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a lábaim, mert nagyok és csúnyák. Van más is, aki takargatja a fiúk elől?

Figyelt kérdés
Elég gátlásos vagyok a lábaimat illetően. Bár normális a magasságom/tömegem (170 cm/62 kg) de a lábaim 43-asok, és elég szélesek is, nem is tudom, kitől örökölhettem. Bár még nem szóltak érte, ha randizok, mindig odafigyelek, ne vegye észre senki. Más is van hasonló helyzetben? Szerintetek nem gáz az ilyen lábfej?

2018. okt. 25. 12:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

42-es praclim van és engem is frusztrál, főleg, mert nem lehet válogatni cipő ügyileg. 4 üzlet után mire találok normálisat. Utálok cipőt venni.


Én inkább az egész lábamat takargatom, rossz, gyenge vénákat örököltem és már tinikoromban hajszáleresedett, most meg már kész térkép a lábam...

2018. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Hidd el, hogy egy normális férfi nem fog megszólni miatta. Nekem is volt olyan, aki takargatta a lábát, mert sok volt a hajszálér rajta, de engem sosem zavart, sőt tetszett is.

Szóval felesleges az aggodalmatok.

2018. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

A kérdést 459 lábfétises pasi kedveli.


Meg az első választ is. sokknak ez bejönne.

2018. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
szerinted a 62 kg 170 cm-hez dagadék? tényleg nagy lábaim vannak, de különben mindenhol vékony vagyok
2018. okt. 25. 13:29
 5/20 anonim ***** válasza:
18%

Ki érdekel most őszintén?!

Egyszer nem néztem még mekkora lába van valakinek. Akit ez zavar az kösse fel magát.

2018. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Számomra vonzó, ha egy nő nagy twlpakon él, de csak ha formás emellett. Ha bütyke, girbe-görbe ujjai vannak, esetleg kalapács ujjú, az nem tetszik. Szeretem a saroknál keskenyebb, talppárna/lábujjak irányába szélesedő lábfejet, szép formás labujjakkal, körmökkel (lehet lakkozott, sőt 😋), puha talpbőrrel, mely lehet ráncos is itt-ott, kellemes illattal. Jó masszírozni, puszilgatni, csókolgatni a szép női talpikákat. 😍
2018. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

nekem is kamaszkorom óta tiszta visszér a lábam. gondolhatod most, 38 évesen, egy gyerek után milyen...


sosem jelentett gondot a párkeresésben. viszont tettem róla, hogy ma már eres, legalább formás legyen: elkezdtem edzeni.


szerintem a lábméreted miatt ne legyenek gátlásaid, biztosan vannak olyan fazonok, amelyek optikailag "kicsinyítenek". bár nem értek hozzá, de egy sűrűbben varrott, rátétes cipőben biztosan kisebbnek látszik a lábad, mint egy teljesen minta nélküliben.

2018. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Valaki mesélje már el hogy a lábfejek hosszának amit a csont hossza dönt el és örökletes, és a legtöbb embernek 15-18 éves korára kialakul véglegesen, mi az isten köze van a testsúlyhoz
2018. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#11

Semmi.A 24%-os valami kövérfóbiás troll.

2018. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Ez csak téged zavar, senki mást.
2018. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!