Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszik ram? FONTOS

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo ,hogy a legjobb baratnom volt pasija belemszeretett,nem tettem semmi olyat amivel kihoztam volna ezt belole,nekem nem is tetszik a pasi egyeltalan.A csaj nagyon szereti a fiut de a fiu hallani sem akar rolla egy 2 eves kapcsolat utan..Ma a baratnommel csunyan osszevesztunk mert ,hogy o azt tartja ,hogy en kihivoan viselkedtem a volt pasijaval meg ugy oltozkodtem ,hogy nagy kivagasu bluzzokban jartam.Megkerdeztem a csaj testverenek a velemenyet(akivel nagyon jol eggyezunk ugy a baratnom volt pasija mint en) es azt mondta ,hogy nem viselkedtem soha ugy a pasival ,hogy belemzugjon..Azt mondta a baratnom(volt baratnom) hogy ennyi volt a baratsagunk , pedig nagyon sok ideje nagyon jo baratnok vagyunk.annyira sajnalok mindent de nem tehetek rolla..



szerintetek igaza van??(bocsi hogy ilyen hosszu lett es a karakterek miatt is bocsi..)


2011. júl. 12. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen! :C Én is haragszom rád... bár ennek inkább helyesírási okai vannak... no de nem kötekszem. :P :D


Szerintem nem jogos barátnőd haragja... ha magadba nézel, és azt látod, hogy tényleg nem akartad, hogy belédbolonduljon a srác, akkor semmiről nem tehetsz... meg persze ha nem hagytál a ki a történetből semmit :)


Tehát röviden: szerintem nincs igaza.

2011. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza, az van, hogy keresnie kell egy bűnbakot, mert nem tudja megérteni, hogy elhagyta a pasija. Egyszerűbb neki rád haragudnia, mint felfogni, hogy vége a barátjával. Lehet, hogy hagynod kéne, míg meg nem jön az esze, adj neki időt. Talán felébred, és bocsánatot kér.
2011. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsanatot kertem a helyesiras meg a karakterek miatt..


Amugy egy darabig ,hagyom hogy nyugodjon le.

de kivancsi voltam ,hogy mi a velemenyetek:)

Ja es nem hagytam ki semmit a tortenetbol:)

2011. júl. 12. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs, de kell neked egy ilyen érett társaság?
2011. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted?
2011. júl. 13. 08:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki feláldozza a barátságodat az öncsalás oltárán, és beszélgetni sem hajlandó róla?
2011. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem , sot azt mondta ,hogy ne ejtsem ki a baratja nevet tobbet es ,hogy felejtsem el oket:)
2011. júl. 13. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!