Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert szakadt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert szakadt meg kozottunk a kapcsolat? Haragszik ram?

Figyelt kérdés
Elmondta nekem egy csaj, mar vagy 4 honapja, hogy tetszek neki; amire en nem mondtam semmit. Azota egyaltalan nem beszelunk a csajjal; kitiltott mindenhonnan, es nagyon ritkan latom. Ha talalkozunk, akkor csak szia, szia.
2011. márc. 29. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamiért haragszik, vagy csak valami olyant tudott meg rólad ami miatt kiábrándult belőled. :(
2011. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beégett szegény, valamit mondhattál volna neki. Mit vártál? Mit gondolsz, miért vallotta be neked, meddig ette magát rajta, mire nagy nehezen rászánta magát.
2011. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ket honapot ragta magat rajta; mert ugy kezdte, hogy mar 2 honapja akar valamit mondani.....
2011. márc. 29. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha zavar téged ez az állapot, akkor most nálad a labda. Keresd fel, és tisztázd a helyzetet. Ha nem érdekel a lány még haverként sem, akkor hagyd.
2011. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!