Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova jutott a világ? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova jutott a világ? Hogy lehet hogy egy lány 9-10 évesen már valamilyen szexuális dolgon túl legyen és 13-14 éves korára a szüzességét is elveszítse? :O

Figyelt kérdés
Ti hány évesek voltatok mikor elveszítettétek a szüzességeteket? És szerettétek akivel az első volt??:O Mert én nem régen és úgy érzem sokkal jobb hogy nem 14 hanem 18 évesen volt az első egy olyannal akibe szerelmes vagyok.
2010. szept. 23. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

17 évesen, azóta már 3 éve együtt vagyunk, nagyon szeretem és még mindig imádom vele a szexet.

13-14 évesen még pasim se volt, de persze nem is volt fontos számomra, h legyen nem ,h 9-10 évesen.. még barbiztam sztem..

20/L

2010. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod, volt olyan is már, hogy kisfiúk erőszakoltak meg kislányokat. Állítólag csak játszottak. Valahol volt ez egy hír portálon...

Ez a világ eléggé elfajzott, és beteges. Nem csodálom, hiszen mindenhonnan a szex folyik, és annak formái.

Én amúgy 18l vagyok de még szűz. Nem akartam odaadni eddig senkinek...De nem érzem úgy, hogy sürgősen el kéne veszítenem, csak azért, hogy elmondhassam, hogy már nem vagyok szűz, mert ez már nem divat.-.-

2010. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Funktasztikus ***** válasza:
100%
én 14 vagyok és még szűz hohóóó:D
2010. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy lehetséges, h mindenhonnan a szexről hallanak és fiatalok kíváncsiak, nem gondolnak a következményekre(nem akarok általánosítani), de sztem bőven ráérnének 16-18 évesen szexleni..attól nem lesznek menő nagylányok h végig megy rajtuk az egész suli.


én 21 voltam...igen szerettem akivel az első történt és most is imádom mivel a férjem :) ennek igaz 5 éve és ezalatt sokat változott a világ...lehet h én vagyok maradi :S

2010. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én annyira nem tudom megérteni. A szomszédom valamelyik héten mesélte hogy ültek a kocsiba és látták hogy 2 olyan 3 év körüli kisgyerek próbálta összetenni amijük van.. na ezen nagyon kiakadtam és kajak nem hittem el. de unoka öcsémet is megnézve aki leakar smárolni, mindig úgy fordul h a számra akar puszit adni nyitott szájjal. gondolom látta tesómékat csókolózni...
2010. szept. 23. 18:34
 6/8 Dett93 válasza:
Én 16 voltam, de nem bántam meg, elég korán tettem meg, de nem akárkivel, hanem azzal akit szeretek, még most is együtt vagyunk, és együtt is maradunk mert már megkérte a kezem.
2010. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17vagyok és szűz,azért vannak kivételek,akiket nem dugnak meg 14 évesen...

hogy miért...az bonyolult...elvégre hát szexuális szabadság van...

2010. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
13/L vagyok. Valóban elgondolkodtató dolgok. Manapság nemcsak nem szüzek a 12-13-14 éves lányok..Vannak akik már szülnek. A legtöbb ismerősöm már nem szűz/nem volt szűz ebben a korban. Tök gáz az is, hogy az osztályomban nem lehet mást hallani, hogy kinek mekkora kuki kell, stb. Az o.ból 2 normális van talán. (Még bocs a kifejezésért, nem tartom nagyra magamat sem, de még a lúzerek is a szexről beszélnek) A legjobb barátnőm és én vagyunk talán a kivételek! nem mondom ,hogy nem volt már szó erről. hisz már a 10 év alattiaknál is megfordul de mi nem hangoztatjuk. És én büszke vagyok arra hogy még szűz vagyok. És nem is akarom elsietni a dolgot. bőven ráérek még evvel az egésszel azt gondolom!!!
2014. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!