Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napja össze jöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja össze jöttem egy lánnyal, ez a lány számomra a világ legeslegjobb nője, ő akart össze jönni velem, mégse vagyok boldog. Miért?

Figyelt kérdés
Meg annyira fura nekem a lány, mintha már nem is akarná az egészet, pedig a hétvégén még nagyon szerette volna
2010. márc. 11. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

:)))) vilag legeslegjobb noje:)))))))))

en is azt hidtem hogy vannak kulonleges nok,de az egessz kiba szottul egyforma,majd meglatod miutan elhagy,szerintem megtetszett neki valaki mas,a nok igyvannak ezzel,ma veled vagyok holnap szakitok mert tetszik masik,csinald te is ezt a nokkel es majd rajossz hogy mennyire jo erzes.

2010. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy nem akarom hogy vége legyen :D mert tényleg nagyon odáig vagyok érte, de mégse vagyok boldog
2010. márc. 11. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy pár napja tart. Nos... Én a világ legjobb hapsijával öt éve jöttem össze és csak két-három hónap után szerettem belé. Na, ehhez mit szólsz? :) Ne aggódj, leszel még boldog vele.
2010. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
félek hogy nem is akarja már az együttlétet, pedig hétvégén annyiszor elmondta hogy csak engem akar meg stb stb
2010. márc. 11. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

elso vagyok,volt egy lany egy evet voltunk egyutt,szamomra CSAK O LETEZETT


A legtobb baratommal osszevesztem a lany miatt,meg szuleimmel is veszekedtem erte,azt hidtem hogy o az igazi es o kulonleges meg minden,o volt nekem a tokeletes,nem is szerettem hanem imadtam,de elhagyott egy masikert,en is visszaszeretnem kapni,segitsetek kerlek,nem tudtok segiteni mivel egyik szemelyt sem ismeritek,es meg aki ismeri attol sem kerek segitseget mert nem tud segiteni.En sem akarom orokre elvesziteni,de en cselekszek annak erdekeben es nem kerdezek,szoval elertem hogy megint baratok vagyunk es bizik bennem mint regen,kovetkezo lepes egy randi lessz,amit jovohetre szamitok,megjelenek a lakasan egy csokor viraggal,meg fog lepodni,elhivom ki es nem fog nemet mondani mert ott vagyok,de telefonon lerazna.talajjal mar ki valamit ember

2010. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért nem vagy boldog,mert annyira fura neked a lány, mintha már nem is akarná az egészet, pedig a hétvégén még nagyon szerette volna


Még egy hét sem telt el!!!

2010. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a szakítástól félek leginkább, minden kapcsolatom nagyon rövid volt eddig... ez az én sorsom lehet xD
2010. márc. 11. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!