Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkerültem az excsajok.hu ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkerültem az excsajok.hu ra mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 18:02
1 2 3
 11/21 Funktasztikus ***** válasza:
63%
legközelebb nem csinálsz ilyeneket:)fogadd el mint "tanulópénzt"
2010. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. szept. 23. 18:37
 13/21 anonim ***** válasza:
21%
Lány létemre úgy gondolom, hogy aki hagyja, hogy ilyen képeket csináljanak róla, megérdemli hogy a neten kössön ki! Nem prűdség, szimpla ész!
2010. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
tanuló pénz..
2010. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

Idióták!


Szerintem is rettentően szánalmas, hogy pár kis s*ggfej a volt barátnőjét feltöltögeti, hogy a még nyomorékabb barmok verjék rá a kis f*szukat... Akármit is tett volna velem a volt barátnőm, soha nem vetemedtem volna erre. (pedig párszor igen csúnyán megszivattak már az életben)


Az meg nem ribanckodás, hogy a barátodnak csinálsz ilyen fotókat. Vagy ha valaki vesz pl. egy vibrátort, akkor fel kell tenni a www.vanvibrije.hu oldalra??? A kép nem lehet szexjátékszer? Nem vagytok okosak, csak prűdek.


Remélem sikerül(t) elintézned, hogy leszedjék a képeidet!


18/f

2010. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

20:26


Köszönöm szépen :D örülök, h még vannak normális emberek :))

Igyekszem elintézni...de azzal pl semmit nem érnék el ha buszutállnék rajta és feltenném az expasik.hu ra én ennél többre tartom magam mint...

és az , h én képeket csináltam..csináltattam ...az egy teljesen normális dolog, az aki azt mondja, h "nem , soha nem csinálnék" az magával nincs megelégedve , nincs önbizalma én azokat a képeket magamnak csináltam és nem másnak...

2010. szept. 23. 21:33
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Énis 25F létemre elitélem ezeket az oldalakat. Sajnos, hihetetlenül elszomorit az (miközben ezeket a sorokat irok, énis küzdök egy lányért hónapok óta) hogy ha két fél ennyire tudta egymást szeretni, hogy ilyen képeket készit a lány a fiúról, akkor hogy tud ENNYIRE megromlani? És ez a pasinak miért jó? Valaki felismeri, mondjuk haverja, és "hé haver, látom feltetted a nődet az oldalra, nem vagy úgy egy kicsit fogyatékos?"
2010. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32%
Így jártál, megérdemelted. Legközelebb ne csinálj magadról meztelen képeket.
2010. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen mindegy, így is úgy is tanulópénz. Ha nem azért mert kamrib­anckodtál, akkor azért mert ennyire félre tudtál ismerni egy embert. Nekem is voltak/vannak khm..emlékeim ex-barátnőkről. Volt amit megevett egy-egy rendszer újratelepítés, akadt amelyik újabb barátnők áldozata lett, némelyik még most is megvan. Érdekes, de egyik sem került fel a netre. Mert nem minden pasi (ekkora) roha­dék, te mégis ki tudtál fogni egy ilyet. Nos ezek szerint erre kellett megfizetned ezt a tanulópénzt.


A válaszom továbbra is az hogy semmit nem tehetsz. A kicsinyes bosszút te magad zártad ki, az internet pedig nem felejt.

Emlékszik még valaki, ezeket hogy távolították el anno "mindenhonnan" és a szolgáltatók is felfüggesztik az oldalt ha meg merészel jelenni, valamint jogi lépések és mindenkur­vaanyja?

[link]

[link]

2010. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
De ha nem voltál belé szerelmes, akkor miért mentél bele, hogy ilyen képeket csináljon rólad? És azzal foglalkoztál, hogy ő mit érzett, amíg így játszottál vele? Egyszerűbb lett volna rögtön az elején megmondani, és nem hagyni, hogy idáig fajuljanak a dolgok.
2010. nov. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!