Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bepróbálkozott, de azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozott, de azóta rágódom kicsit. Szívtelen voltam?

Figyelt kérdés
Egy haverságról lenne szó. Több évig nem is találkoztunk, majd nyilvánvalóvá tette, hogy benne lenne ebben-abban. Értitek. Nekem ez nagyon megalázó volt, a több éves kapcsolattartásnak köszönhetően gondoltam, hogy csak többe néz ettől azért. Nem így volt, én meg gondoltam nincs más út, akkor végetvetek ennek a barátságnak. A gond csak az volt, hogy a lehető legrosszabbkor volt az időzítés, mert történt egy trauma nála. Akkor annyira felidegeltem magam, hogy percig sem gondolkoztam ezen, de több hét eltelte után, valahogy más az érzés. Nagyon felidegesítette magát, nyilván ha az ember bele teszi az energiát bosszantó egy ilyen dolog, csak most pont, hogy a bosszankodás segít neki legkevésbé. Neki is, nekem is szar volt. Önző voltam?
2022. aug. 14. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
"Nagyon felidegesítette magát, nyilván ha az ember bele teszi az energiát bosszantó egy ilyen dolog" beleteszi az energiát hogy megdugjon? szegény, szegény jóbarát. Nem tudom mit rugózol rajta, nem tartozol érte felelősséggel. Őt sem érdekelted jobban. Felejtsd el.
2022. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.
2022. aug. 14. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!