Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megszakítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megszakítsam velük a kapcsolatot, vagy ne?

Figyelt kérdés

Beszélgetek jelenleg kettő lánnyal. Inkább csak baráti viszony. Egyiket instáról ismerem, eleinte alakulgatott vele valami, de megbeszéltük hogy távolság miatt ne legyen semmi (2 órára lakik). Meg amúgy sem az esetem, azóta ilyen lány “barátom”. Egyszer találkoztunk élőben egy délutánra sétálgatni mert az én városomban volt dolga. Meg szoktuk beszélni a szerelmi életünket, van-e barátja, nekem van-e, szexről, hogy ő vagy én lefeküdnék-e xy-nal (mond róla látatlanban dolgokat és hogy segítsek neki pl), vagy hogy én nekem milyen egyénszakásaim voltak egyetemen stb. De persze sok minden másról is. 2 éve minden egyes nap írogatunk de mondom csak egyszer találkoztunk, mosr a napokban fogunk megint.


A másik lány kicsit más. Őt egy táborból ismerem. Külföldön tanultam egy évet cserediák program keretében és ez a lány is megy. Nagyon szimpatikus nekem ő is kedvel engem. Ő még messzebb lakik és most 1 évre ő is ki ment angliába suliba. Ő még fiatalabb is, 17 én 21.

Vele is csak ilyen milyen napod volt, mesélj mizu veled, milyen angliában, segítek neki ha elakadt, miket érdemes csinálni ilyenek.

Ma valamiért teljesen random felhozta ő is a szex témát, mert volt egy buliban angliában és hogy ott azt tapasztalta, hogy az emberek totál gátlástalanul összefekszenek buliban. Aztán picit beszéltünk vele is szexről, hogy ő azért nem fekszik össze mindenkivel, de volt már egyéjszakása meg stb stb.


Nos az a helyzet, hogy rajtuk kívül találtam valakit akivel ismerkedem. Szerintem lehet belőle valami.

Ha összejönnék ezzel a harmadik lánnyal, szerintetek megszakítsam velük a kapcsolatot? Az első lány más, mert vele sokat beszélek és mondta ha lesz majd barátnőm ő nem sértődne meg, ha elmondanám neki, hogy ne írjon többet mert barátnőm van. (Annak idején ő kezdeményezte azt, hogy én neki több vagyok mint barát, de elég hamar elmondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit. ) a másik lánnyal csak kb 2 hetente, hogy mizu milyen anglia.


Akivel most összejönnék szerintem neki nem lenne oka a féltékenységre, de mivel nem tudok jól lány fejjel gondolkodni inkább megkérdezném. Főleg ha mindkettővel volt téma a szex. Nem is egymás között csak ez egy olyan téma amit nem akárkivel beszélsz meg.

Bár lehet nagyon gyerekes is az egész. Mellesleg a második lány az esetem is kicsit, nagyon nagyon csinos, 17 éves létére nagyon érett, értelmes igazán gyönyörű, mind arcra mind alakra. Csak 4 órára lakik magyarországon belül, meg most 1 évig nem találkozunk úgysem.


Lányok, ti ezek alapján lennétek féltékenyek. Gondolkodás nélkül leépíteném a barátnőm miatt (mmint ha az lesz) a kapcsolatot ha kell, de nem tudom. Azt sem tudom el kéne neki mondani, hogy figyi van ez a két jó lány barátom neked oké, ha megdumáljuk a nemi és szerelmi eletünket? Vagy nem is kell neki elmondani. Én lelkiismeretesen tudom azt mondani, hogy az elsőtől biztos nem szeretnék semmit, a második meg totál irreális, hogy legyen vele valami, vele is csak barátságot ápolok.


21/f



2022. aug. 15. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Kapcsolat szempontjából mindkettejük komolytalan, főleg az Angliában tanuló. Vele maximum teljesen haveri szinten tudod tartani, nem is értem hogy tudsz vele bármilyen szempontból számolni. Még említés szintjén is nevetséges, komolytalan.


A Magyarországon élő lánnyal baráti viszony van, miért kéne megszakítani? Attól mert van párod, még miért ne lehetne ellentétes nemű ismerősöd, barátod? Ő is így áll hozzád, tehát nem próbálkozik vagy kavarja a szrt.


"Azt sem tudom el kéne neki mondani, hogy figyi van ez a két jó lány barátom neked oké, ha megdumáljuk a nemi és szerelmi eletünket?"


Egyrészt ez katasztrofális lenne, másrészt nincs valami értelmes barátod, akivel nem a dugás lehetőségeként indult a kapcsolatotok? A te dolgod kiben akarsz bízni, de biztos nem velük tárgyalnék ilyenekről. Legalább ha így teszed majd, akkor ne menj bele nagyon részletekbe, lehet egyszer találkozni fognak, ő is jóban lesz a pároddal. Másrészt jó lenne ha nem használnák ellened vagy a barátnőd ellen ezeket a dolgokat.


A barátnődnek minek számolnál be arról, hogy kivel mit beszélsz? Ennyire nem kell fsni azért a nőktől. Régi barátod, régről ismered, ennyi. Ha srác lenne, arról se számolnál be neki, ahogy ő sem teszi mikről beszéltek az ő barátnőivel.


Persze az egész fikció, hisz egy képzeletbeli kapcsolatról beszélünk, ami lehet 1 találka után teljesen esélytelenné válik.

2022. aug. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha a párom ellenkező nemű barátokkal beszélne arról, hogy kit hogyan akar megdgni, akkor nagyon hamar az exem lenne :D nálam alapból sem fér mondjuk bele a fiú-lány barátság, szerintem nem létezik ilyesmi, lévén velük sem azért kezdtel barátkozni, hanem ismrkedesnek indult, csak mindkettő befuccsolt.

Majd a jövendőbeli baratnodtol függ, hogy tolerálja ezt vagy sem.


24N

2022. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, két eltérő vélemény, pont erre voltam kiváncsi. Jobban bele gondolva, fordított esetben idegesítene, de szerintem beletörődnék. De ez én vagyok
2022. aug. 15. 08:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátok és kész.

Később majd ha komolyabb lesz a kapcsolatotok elég ha akkor esetleg be mutatod neki ha találkozol a régi barátaiddal.

2022. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!