Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megszakítsam a kapcsolatot...

Megszakítsam a kapcsolatot velük vagy azért jó ha érdeklődöm a beteg anyám felől?

Figyelt kérdés

Korábbi hozzászólásokban nagyon leszóltak, ezért érdekelne mi legyen a további jövő velük kapcsolatban. Mióta beteg az anyukám megsajnáltam ezért is beszélek vele. Mit tegyek? Előzmények:



https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


2021. okt. 1. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Faxt sajnáltad meg. Nem kíváncsiak rád.
2021. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Milyen megszakítás?! Az előző kérdésben azt írtad, hogy 4 éve nincs velük kapcsolatod, most akarod újrakezdeni. Akkor most mi van? Döntsd már el.
2021. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
MIt tegyél, beszélgess vele, ezért kár volt kérdést nyitni.
2021. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha nem akarja hogy meglátogassák akkor minek? Szerinted hagyd annyiba.
2021. okt. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Én már 8 éve nem láttam az anyámat,az ok most itt nem számít

Állítólag bent volt a kórházban igazából semmit nem váltott ki belőlem a hír amikor meghallottam

Számomra az anyám már 8 éve halott.

2021. okt. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad a kérdésben hogy már beszélsz anyáddal tehát nem is kel erre válaszolni. A család többi tagja sem akar látni úgyhogy szerintem hagyd őket.

Ha az örökség zavar abból nem fogsz látni semmit mert mint leírtad a szüleid bántalmaztak. Miért adnának neked bármit? Nem fognak.

Plusz szerintem engedd el ezt a dolgot és igen, szakírds meg velük a kapcsolatot. Ha nem így teszel visszajönnek a rossz emlékek. Nem éri meg.

2021. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi
2021. okt. 2. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!