Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyák gyerekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyák gyerekkel, hogy alakult az hogy egyedülállók lettetek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Sok oka lehet. Manapság a leggyakoribb oka, - és ezt érdemes vizsgálni nem a "pedig jónak tűnt" kategóriát - hogy saját magát sem ismerte, és nem is a saját igényeihez választott párt. Ha úgy választasz párt, hogy legyen lakása pl, akkor arra nevezel be, hogy sosem lesz a gyereked hajléktalan. Ha arra, hogy sokat utaztok, akkor sokat fogsz látni a világból. Ha viszont arra, hogy tudod te ki mellett tudsz önmagad lenni, sőt kiteljesedni és a másik ugyanezt érzi, akkor arra, hogy nem leszel egyedülálló anya. Senki nem mondta, hogy ez könnyű. Amit írtam nem garancia, de jócskán növeli az esélyét, hogy ne járj így.
2022. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Első álomvilágban él.

A leggyakoribb ok az, hogy tizen x év után apuka félrelép.

2022. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
2, Belőled csak az elkeseredettség beszél. Az 1-es válaszoló tök jó dolgokat írt. Eléggé összefoglalta a lényeget. Na meg a te helyzetedet is érintette. Ha tizen x év után meglepetést tud neked okozni a párod legalább lehetőség szintjén merüljön már fel benned, hogy te erről mennyire tehetsz.
2022. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Leírnád, hogy neked milyen hosszú volt eddig a leghosszabb kapcsolatod?

Nekem 2x év, és egyelőre nem vagyok egyedülálló, csak anya. Ha kicsit nem figyelek a kamaszlányomra, idén még nagymama is lehetek.


Marha jól hangzik ez a sok bullshit, hogy ha okos meg ügyes vagy, és minden nap torokra veszed a pasidat, akkor nem fog megcsalni.

A valóság az, hogy csak a megcsalón múlik, hogy megcsal. Rengeteg jó házasságot láttam egy csapásra tönkremenni, mert egy évtized után egyik fél nem tud ellenállni az újdonság varázsának. Meg ugyanennyi ótvar xar házasságot látok, ahol legalább az egyik évek óta szenved, és eszébe sincs félrelépni.


Nem egy ismerősöm lett egyedülálló anya. A többség igenis azért, mert 1x év után a férj félrelépett és lebukott.

2022. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az nem válasz, hogy mert a férfi félredugott. De te tudod.
2022. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Apuka meghalt.

45 evesen hirtelem szivmegallasban.


😔

2022. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

#5:

Nekem ennyi a sztorim. A férjem félredugott.

De legyen igazad: írd már meg, hogy mi is okuljunk, hogy miből derül ki egy 22 éves, kedves, udvarias, csóró de szorgalmas, romantikus, gyerekszerető fiúról, akivel órakig tudtok beszélgetni és szexelni, hogy 39 évesen belezúg egy kolléganőjébe?

Amúgy az én qurvaanyámat, hogy 17 évig ugyanazt a p.át toltam az arcába, ugyanannyi kiló voltam, arcra se változtam, hát mi sem természetesebb, hogy megunt. A lehetőséget is megadtam, mert két munkahelyen húztam az igát, hogy szegény krónikus beteg férjemnek ne kelljen túlóráznia.

2022. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
7, azt mondod csak ilyen van? mert én csak azt mondtam, hogy nem csak ez lehet az oka.
2022. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

A családi körben 99%-ban a férfi megunta a nőt + a gyereket és jó esetben elvált, rosszabb esetben félrement és aztán vált el.


1% az, ahol a férfi valamilyen körülmény miatt meghalt (egyik ismerős autóbalesetben, a másikat az áram ütötte agyon munka közben, a harmadikat elgázolták a zebrán neki zöldnél és négy nap után feladta a harcot)

2022. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

#8:

Senki se írta, hogy csak ilyen van. Én azt írtam, hogy ez a leggyakoribb.

A második leggyakoribb, amit látok a saját két szép szememmel, az az alkoholizmus és a következményei, a harmadik a családon belüli agresszió. Utóbbi kettőben az a közös, hogy valóban voltak előjelek már a kezdetektől, és a nők adják be válást, mikor belátják, hogy egyedül is jobb.

Személy szerint kb ezek után, tehát negyedik helyre sorolnám, mikor az anyuka lép félre. Nem egyszer azért, mert a pocsék házasságából csak más hátán tud kimászni.

Ezen kívül ezer meg egy oka lehet, a halálesettől a bohózatba illő ostobaságig.

2022. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!