Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem fura az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fura az alábbi lány?

Figyelt kérdés

aki 32 évesen mást sem csinál csak reggel elmegy dolgozni, utána edzésre, aztán az otthoni munkáival foglalkozik. Ezen kívül olvas (szépirodalom, szakmai dolgok), 2-3 hetente színházba/moziba/kiállításokra, de úgy nagyjából ennyi.

Nem iszik alkoholt, nem dohányzik, nem jár bulizni, nem jár társaságba, nem találkozik senkivel sem pár közeli barátján kívül, nem szereti az édességeket, sőt, egy elég szigorú diétát követ.


Egyébként nagyon intelligens és jó a humora is, közvetlen, bármiről el lehet vele beszélgetni, de szinte percre kiszámolt életet élt és nem is igazán tűnik úgy, hogy ezen akarna változtatni.

Nektek mi lenne erről a véleményetek? Mennyire tartanátok red flagnek ezt a dolgot?



2022. aug. 15. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Ebben semmi red flag nincs, csak merev mint a szr. Kevés embernek jön be ez.
2022. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Mi a baj vele?

Nem csinál más se? Ez egy teljesen normális életmód. Feltalálja magát egyedül is, “nem jàr társaságba”, de van pár közeli barátja. Ez sokkal többet ér.

2022. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Azért érdeklődsz erről tőlünk, kérdező, mert be akarnál furakodni az életébe?
2022. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tűnik merevnek. Legalábbis a humora, problémamegoldási elképzelései és a gondolkodása alapján abszolút nem az. Sőt, talán egy kicsit túl lazán is vesz dolgokat. Egyszerűen az életvitele olyan fura nekem.
2022. aug. 15. 22:53
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Én is ilyen vagyok és majd akkor talán felrúgom ezt az életvitelemet, ha lesz olyan, akiért igazán megéri. Szórakozni nem fogok, a nyugalmam többet ér annál :)
2022. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon hasonló vagyok, mondjuk én néha iszom alkoholt, meg eszem édességet is, de az összes többi tulajdonság jellemző rám is.


Lehet, hogy fura vagyok, de hogy red flages is lennék, na ezen megsértődnék az tuti :D Sztem nagyon nem itt keződik a red flag

2022. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Nekem jól hangzik ez az életvitel, a szavaidból azt veszem le a csajszi nem boldogtalan. Viszont ha ezt ide ki kell írnod, hogy megkérdezd mások véleményét... ő egészségesebbnek tűnik (lelkileg is) mint te. Egy introvertált nő, semmi baj nincs vele.
2022. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Az a fura, hogy magadról dumálsz e/3-ban
2022. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de nekem barátaim sincsenek.
2022. aug. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
Hasonló életvitelem van férfiként. Kicsit autista, kicsit beszűkült gondolkodásra vall, de amúgy okés a dolog.
2022. aug. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!