Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet külső szemlélőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet külső szemlélőként észrevenni, hogy két ember vonzódik egymáshoz?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Smárolnak.
2022. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Van egy bizonyos szerelmes nézés. Egy EQ-val nem büszkélkedő ember nyilván nem veszi észre, de sok esetben eléggé nyilvánvaló. Plusz sokszor mosolyodnak el egymásra nézve, és ilyensi. Hajgöngyölgetés, és ilen jellegű apró jelek.
2022. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sok esetben már a rezgéseik is árulkodóak... Én simán ki tudom szúrni ezeket, észre szoktam venni. Ugyanúgy én is észrevehető jeleket produkálok a kiszemelt közelében (bénázok előtte, más lesz a hangszínem is, ha a közelében vagyok), de ezek abszolút nem tudatos dolgok.
2022. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

az odafordulásból! mintha megszűnne körülöttük a világ, annyira elmerülnek egymásba, és ez akkor is igaz, ha egy ujjal sem érnek egymáshoz.

ez olyan titok, amit valójában csak az a két ember ért, akik között ez történik, és egyáltalán nem biztos, h. a környezet ezt észreveszi.

2022. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Mit érdekel engem külső szemlélőként, hogy mi van velük.
2022. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!