Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom édesanyja mindig az exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom édesanyja mindig az exe nevén hív, anyák, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam hogy nagyon nem kedvelte azt a lányt, mégis állandóan becézgetve az ő nevén szólít, bár már 2 éve szakítottak, mi egy éve vagyunk együtt. Nekem többször volt már olyan érzésem a kapcsolat alatt, hogy egyébként én sosem fogok felérni a párom szemében az exéhez, és páromnak ő volt az igazi nagy szerelem, de ezt mindig idegesen letagadja, és elviharzik. Lehetséges, hogy az anyukája tudja, és azért köti az exet tudat alatt, mert ismeri a fiát, és tudja, hogy az exe mellett lenne a helye?
2022. aug. 16. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

én beszólnék neki.


vagy add vissza neki, csókolom, manci néni!

2022. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

A kedves mamának demenciája van, csak csupán rosszindulatú.

1 év alatt már rég tudnia kéne a neved, főleg 2 év szünet után.

2022. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem demens, meg soha nem volt rosszindulatú velem szemtől szemben, mentálisan elég fitt,fiatal egyébként. Szóval nem feltételezem hogy ő gonosz vagy ilyesmi, mert egyébként iszonyatosan kedves, csak a kapcsolatunk egészét nézve felmerült bennem ez a kérdés
2022. aug. 16. 13:25
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Jah, tényleg baromi kedves, hogy a volt barátnő nevén szólít téged szándékosan :D Bár azt is tűröd, hogy a pasid még mindig azt a csajt szereti, téged meg "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon tart. Ne csodálkozz, hogy ennyire nem tisztel téged az anyja.
2022. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a nagypapám csinálja ezt mikor rossz napja van és sok dologról megfeledkezik.

Olyan akinek nincs kor/betegség miatti memóriazavara, szerintem szimpla bunkóságból csinálhatja ezt.

2022. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Direkt megakar alázni.
2022. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ézért. Sőt, az is lehet, hogy igaza van. A párodnak mondd el problémád, és mondd el, hogy ez az ő anyja, beszéljen vele, hogy erre figyeljen jobban. Vagy fog, vagy nem.
2022. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor ha nem demens, akkor rosszindulatú nagyon. Ez hihetetlenül bunkóság szerintem.
2022. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Változtass nevet.
2022. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ugy tunik, hogy kicsit onbizalomhianyos lehetsz, mert nem az fordul meg a fejedben, hogy az anyosod egy bunko, sot meg azt is mondod, hogy nem volt szemtol szemben rosszindulatu veled, hanem mar azon agyalsz, hogy az ex mennyivel jobb nalad es biztos azert szolit igy. Egyebkent a helyedben elgondolkodnek azon, hogy kellene e nekem egy olyan ferfi, akinel olyan erzesem van, hogy nem szeret teljesen es meg az anyosom is tetezi az egeszet azzal, hogy az ex neven szolit es keptelen megtisztelni azzal, hogy normalisan a nevemen hiv es nem becezget a fia exe neven.
2022. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!