Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fejben hogyan egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fejben hogyan egészséges megélni a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
30+ -os pasi vagyok..kérdésem mindkét nemhez kortól függetlenül szól..szitu: van párod, jól megvagytok, megvan a harmónia..aztán pl. sétáltok az utcán, és szembejön veled egy baromira vonzó nő / pasi..és esetleg elkezdesz gondolatban fantáziálni, hogy de jó lenne "ezt meg azt" csinálni az illetővel, de persze csak gondolatilag és etikád nem engedné, hogy megtedd, viszont a gondolatok ott búrjánzanak..ez mennyire egészséges "jelenség", ha párod van? Hisz ugye napi szinten meg az évek során rengeteg új emberrel találkozhatunk, akikkel kapcsolatban rendre (akik számunkra vonzóak) elindulhatnak bennünk ilyen "gondolatok", és ez így tök oké szerintetek?

2022. aug. 16. 16:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöldet nyomtam, a lepontozások nem tőlem..nálam alap, hogy aki megtisztel a kérdésemre adott válaszával és normálisan írja azt le (legyen az bármilyen vélemény), MINDIG zöldet nyomok.
2022. aug. 16. 20:27
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség az ilyen gondolatok miatt aggódni. Ha vannak, hát legyenek, ennyi. Sokkal rosszabb lenne, ha elfojtanád őket.
2022. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#6 Semmi köze nincs, persze. 😄 Arra reagáltam, hogy írtad hogy “random ember beindít, milyen ember vagy te?”, ezt is idéztem be Tőled. De persze csak humorizálás és nem kötekedés célzattal, mielőtt pár ember nagyon idegbe jön hogy “dIrEkT FéLrEmAgyArÁzOd”.
2022. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!