Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer nem vette fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer nem vette fel a telefont és egy hete vissza sem hívott a pasi az már "ghosting"?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 07:25
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ez àltalàban egy egyértelmű nem, csak nem gyorspostàval adta fel...
2022. aug. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi más lenne?
2022. aug. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,vagy meghalt.
2022. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, biztos csak wc-n volt. Persze, hogy ghosting🤣
2022. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ tudta-e, hogy te hívod.

Én általában ha ismeretlen számról hívnak és nem tudom felvenni nem hívom vissza. Ha fontos dolog miatt hívnak, keresnek majd újra.

2022. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Én már sokszor felejtettem el visszahívni embereket úgy, hogy volt egy nem fogadott, csak ugye azt valamiért nem figyeltem és úgy maradt. Írj neki sms-t, az szerintem jobb.
2022. aug. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, egyszer történt velem olyan, hogy hánytam, rosszul voltam és egész nap szenvedtem. Valószínűleg valami futó vírust kaphattam el, mert nem volt előzménye ennek, nem ittam vagy ilyensmi. Nem mentem be dolgozni se, mert tényleg halott voltam kb. Egész nap fetrengtem és aludni akartam, már amennyire tudtam. Épp ezért némítottam a telefont és messzire tettem, mert így is nehezen jött álom a szememre. Természetesen pont ekkor jött 4-5 hívásom is a nap során különböző helyekről. Mikor felkeltem láttam, hogy volt nem fogadott hívásom, de akkor nem az volt a legnagyobb problémám, hogy visszahívjam őket (fele ismeretlen volt, másik fele pedig olyan cégek/áruházak ahonnan rendeltem de valami gond volt a rendelés összekészítése során - és ugyebár cégnevet néha kijelez a hívószám fölött a telefon).


Vissza akartam hívni őket, de teljesen megfeledkeztem róluk. Pontosan amiatt, mert már láttamoztam, tehát az értesítést megnéztem és így nem volt mi emlékeztessen erre. Pláne az állapotom után.


Úgyhogy ha egyszer nem veszi fel valaki akkor szerintem második esélyt kell adni, mert lehet szimpla figyelmetlenség, rosszkor rossz helyen, vagy bármi ilyen jellegű probléma. Ha másodszor sem, akkor az már figyelmeztetés, hogy bizony ott ghosting van ha nem hív vissza.


A sztorim vége pedig az, hogy végül pár nappal később a webáruházak visszahívtak és ekkor esett le, hogy én megfeledkeztem a fel nem vett telefonról. Kiderül az is, hogy az ismeretlen számok is ők voltak csak próbálkoztak magán számról is elérni. Az meg persze a véletlen netovábbja, hogy két különböző oldalról, különböző feldolgozási és szállítási idővel pont egy napon volt gond a megrendelt áruházi mennyiséggel és pont ugyanabba az órákba kerestek.

2022. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak nem ér rá. Na de komolyan, szerinted? Mennyire érdekled, ha 1 hete nem keresett?
2022. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8as hát semennyire.
2022. aug. 17. 10:17
 10/10 BeefEater ***** válasza:
60%

Ez nem ghosting még.

Próbálj írni neki, hívd néhányszor különböző időpontokban. Ha egyikre sem reagál, akkor az már az.

Egy sikertelen telefonhívás nem ghosting. Csak egy sikertelen telefonhívás.

2022. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!