Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem akar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar a barátnőm szorakozóhelyre jönni velem?

Figyelt kérdés
Sose láttam még táncolni és felhoztam hogy mi lenne ha elmenénk valahova és dancelnénk egyet és mondta hogy nem, kérdezem miért azt mondta nem tudja. De a barátnőivel meg ropják mindenhol, még a növéremmel is. De addig bombáztam a kérdésekkel miért nem akar velem jönni hogy most már azt mondja mehetünk, de nem derült ki miért nem jönne velem. Sirbavisznek néha a nők miért nem lehet kibökni valamit... Nem akar velem jönni de még ö se tudja miért hihetetlen.
2022. aug. 17. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
De miért kell erőszakosnak lenned?
2022. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogos, csak túl kiváncsi vagyok
2022. aug. 17. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Nekem ez elég gyanús lenne... Mi van, ha pasikkal is szoktak táncolni vagy ilyesmi, és azért?
2022. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyetlen nő. Milyen nőkről beszélsz, öcsi?
2022. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kamus a csajod..én csajom simán jön velem bulizni,nincsenek aggályai.
2022. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja mit miért csinál akkor ez a legkisebb baj vele. Az ilyen csaj mondja majd amikor megcsal, hogy nem tudom hogy történt.
2022. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!