Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik barátom a születèsnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátom a születèsnapjàt egy szòrakozòhelyen tartja, meg vagyok hivva, a pàrom viszont nem akar jönni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beszèltem vele erről, de ő nem szeret bulikba jàrni, viszont zavarja az, ha èn megyek. Mondtam, hogy ha nem akar, attòl èn mèg elmehetek, hisz egy baràtom szûlinapjàról van szò. Ő kiakadt, mert nagyon fèltèkeny(szinte màr betegesen) ès azt mondta akkor jön ő is, de csak beugrunk ès jönnènk haza. Viszont èn maradni akarok ès kicsit szòrakozni, hisz a baràtom szülinapjàròl van szò. Nem tudom eldönteni, hogy nekem kell engednem, vagy neki kellene. Viszont neki nincs szàndèkàban.

18/L



2019. júl. 10. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik a helyzeten és a részleteken, de általánosságban beszélve el kell menned a buliba. Az, hogy a barátod dobozba akar zárni valószínűleg eleve soha nem lesz jobb. Az viszont egészen biztos, hogy nem fog javulni ha ilyen esetben behódolsz neki a saját akaratoddal szemben. Innentől ez lesz az alap tehát kétszer olyan keményen kell harcolnod minden engedményért, ami egy vicc ugye, hiszen miért is parancsolna neked valaki más?


Szintén általánosságban mondom, hogy nagyon vigyázz az olyan emberekkel akik nagyon féltékenyek.

2019. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj! Ez velem megtörtént. Nem mentem el a buliba, ami nagy hiba volt. Ez a pasi beteg, még most menekülj! Nem normális az, aki a másikat így bekorlátozza és a te személyiséged sem kiforrott, totál önbizalomhiányos vagy és hidd el nem bántásból írom, hanem tapasztalatból. Első szerelem? Vagy első komolyabb kapcsolatod? Amúgy engem pont az ilyen betegesen féltékeny párom csalt meg.
2019. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, mi a szarnak ragadsz benne egy ilyen kapcsolatban? A legszebb éveid fognak ràmenni, kimaradsz mindenből, nem hívnak idővel sehova majd.

Elmész, ünnepelsz és kész. Ő meg duzzogjon otthon.

Meghívtak,miért ne mennél és maradnal amíg akarsz.

Most nősz fel, most függetlenedsz a szüleidtől. Tényleg egy olyan kapcsolat hiányzik neked, ahol újra kapsz egy szigorú apukát, aki sehova nem enged el?

Egy párkapcsolat nem erről szól, később megérted.

2019. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok, kifogtál egy irányításmániás hülyét, akinek semmi önbizalma nincs és benned se bízik, ezért érzelmileg próbál irányítani.

Sok sikert a következő pár évhez, mert abban biztos vagyok, hogy együtt maradsz vele, amíg tönkre nem tesz...

2019. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!