Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes akarok lenni! Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes akarok lenni! Lehetséges hogy valaki soha nem lesz az?

Figyelt kérdés

19 éves nő/lány vagyok...

Soha nem voltam még szerelmes és párkapcsolatom sem volt.

Bárki akinek ezt elmondtam, mind rácsodálkozott hogy nekem miért nem volt még egy barátom sem. Egy páran közülük biztos azt hiszi hogy meleg vagyok, és azért nem találok párt magamnak..(ami természetesen nem igaz).


Lehetséges hogy valaki soha nem lesz szerelmes? A barátaim már mind voltak még fiatalabb korukban. Engem ez valahogy kikerült. Maximum vonzónak találtam egy két srácot, de ennyi.



2022. júl. 14. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Feleségemnek én voltam 25 éves korában az első igazi kapcsolata és szerelme. Van ilyen. Én azt nem értem, hogy 19 vagy nem 39. Szinte még gyerek, és azon sírsz, hogy elment melletted a párkapcsolatosdi. Majd 10 év múlva kezdj ezért aggódni, bőven van időd.
2022. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony megesik, hogy nem fogod érezni soha. 19 évesen még azért nem esnék kétségbe, van még időd. Csak ne görcsölj rajta, mert akkor sose fog rád találni.
2022. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még 25 évesen sem találtam, aki tetszik és bejövök neki is.....
2022. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Beszélgetsz is azokkal a fiúkkal akiket vonzónak találsz vagy csak megállapítod hogy jól néznek ki és ennyi ?
2022. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
#3 Nem is próbálták még randira hívni ?
2022. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
2022. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szemezz, mosolyogj ("tetszelegj") azok felé, akik tetszenek Neked. Nem biztos ám, hogy az első néhány veszi a lapot, de egyszer csak "besikerül". Légy türelmes, de kitartó. Rád talál a szerelem is, csak ne viselkedj hűvösen azok felé, akik kezdeményeznek nálad. Beszélgetést folytathatsz olyanokkal is, akik elsőre nem jönnek be. Lehet, hogy ha megismered a jellemét, legyőzi a külemével szembeni tartózkodásod.
2022. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd hirtelen jön mint egy villámcsapás..vagy csendesen beköltözik majd a szívedbe mikor a legkevésbé számítasz rá.

Aki keresi az sosem fog szerelmet találni,elfog jönni amikor kell,és hidd el,ez teljesen így van.

2022. júl. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy vágyhatsz valamire amiről nem is tudod mi az!

Még nem érezted, ezért csak mások leírásából, elmondásából sejtheted miről van szó!

Nem vagy te robot!

A családodat szereted, és még senki iránt se éreztél olyan érzést, hogy nem csak külsőleg tetszik és szeretnél vele lenni, hiányzik ha nincs melletted!?

2022. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 évesen lettem először szerelmes (ha nem számítjuk az ilyen senkinek sem ártó sulis kiszemelteket, akiktől amúgy nem akartam semmit, legfeljebb álmodozni róluk) azóta is boldog és kifejezetten jó kapcsolatban élek, aminek látom a jövőjét. Ne aggódj, nem késtél le semmiről.
2022. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!