Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szomszédba "udvarolni"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszédba "udvarolni"?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja szakítottunk, azóta nem beszélünk egymással.(nő vagyok)

Az exem hibájából. Csajozott mellettem,nagyon sokat hazudozott. Erre rájöttem. Neki állt feljebb természetesen.

Bocsánatot is kért,(látszott hogy nem gondolja komolyan) nem akar semmit tőlem. Még ő volt megharagudva. Ezt mondta. Le van tiltva a felületeken.Néha látom a városban és ennyi.

De.

Pár napja minden este a szomszéd nőcit hozza haza a munkából. Egy ideig el vannak a kocsiban és megy. Ennyit láttam.

Egyrészt akármilyen is volt. Nem vagyok túl rajta. Nekem ez fáj..

Másrészt a környéken nem talált más nőt, csakis a szomszédot?


2022. aug. 18. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, szomszéd csaj a nagymamájánál lakik kb 50%-ban kiskorunk óta, mindig szerelmes volt belém anno, bár már kb. csak köszönök neki azt ámen, fura mód mint kiderült utóbbi exem a legjobb barátnője és én erről nem tudtam xd
2022. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő tudta hogy szomszédok vagyunk. Nem lakott ott velem, de ismeri azt a családot is. Azt is hogy mellettünk laknak.
2022. aug. 18. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Neki szerintem mindegy, nincs lelkiismerete...
2022. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!