Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi többször tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi többször tesz vmi megjegyzést külsőmnel kapcsolatosan de nem olyan egyértelmen bókolós módon attól még tetszhetem neki?

Figyelt kérdés

Ritkán találkozok vele a munkahelyemenkb 1-2 hetente, ő az egyik vevőnk.Mostanában mindig mond vmit pl szép a körmöm, vagy észrevette ha egy árnyalattal világosabb lett a hajam (pedig nen feltűnő).Emiatt gondolom, hogy azért csak megnéz alaposan, mert amúgy nem tűnne fel szerintem.

Viszont ezek csak ilyen kis semmisegek,olyan konkrét bókot nem mondott amibol lejön , hogy egyértelműen tetszem neki.

Mondjuk a családi állapotát nem ismerem.


2022. aug. 19. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Azt jelenti ,meg leszel tolva.
2022. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Hazudik, és megbaszna. Magyarul férfi.
2022. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Én meg úgy tudtam, hogy a csajok/nők szeretik a bókokat.

Köszi az infót! Legközelebb már nem fogok bókolni se. :D

2022. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsiben kezdi, ha pozitívan reagálsz és nem tolakodásnak veszed, akkor majd lesznek konkrétabbak is.

Ha elutasító vagy, akkor meg nem lesz semmi.

2022. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es ez tényleg így lenne? Sima kedvesség is lehet talán.
2022. aug. 19. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, de ha nem reagálsz sosem fog kiderülni.
2022. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nem bókolna egy olyannak aki nem tetszik neki
2022. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!